Test Edilmiş Hackintosh OS X Uyumlu USB WiFi Adaptörleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blackandyellow

Kilopat
Makaleler
51
Test Edilmiş Hackintosh (Mac OS X) Uyumlu USB WiFi Adaptörleri

• Önerdiğim: Asus Nano N10 USB WiFi asus.jpg
  • Veya benim kullandığım: INCA IUWA-150X (USB WiFi) inca.jpg

İkiside Vatan Bilgisayar'da oldukça ucuza satılmaktadır. Daha ucuza bulursanız başka yerden de temin edebilirsiniz. Benim kullandığım INCA WiFi adaptör 10.9.x ile bile çalışmaktadır. Ancak önerdiğim daha yeni ve daha rahat çalışan bir WiFi adaptör. Ayrıca anten derdi yok :).

Saygılar;
KemalALKIN

Asus Nano N10 USB WiFi bizzat 10.9.3 te test ettim. sitesinden mac için güncel sürücüsünü indirip kullanabilirsiniz..
Ben o modeli alamadığım için denememiştim ancak araştırıp çevreme önermiştim (diğer modeli alıp denedim ve kullanıyorum). Tereddüt edenlere sıcak bir mesaj oldu :).

Son düzenleme:
Bilemiyorum ancak alma şansı bar gibi. O biraz da modeme bağlı.

KemalALKIN abi makinede uyumluluk sağlamak adına Apple yeni çıkardığı makinelerde hangi wireless kartlarından kullanıyor.İleride sürücü vs uğraşmak zorunda kalmıyalım. :) Pirimiz olarak en iyi sen bilirsin.

AR9582 veya 95xx modeliydi yanlışım yoksa (@genova88 üyesinin kartı). Sen tonymacx86.com sitesinde kurulmuş sistemleri al veya sitelerde belirtilen. Ancak sağlam kaynaklara inan.

Bahsettiğin sitedeki adamların bir çoğu yemiş yutmuş.Resmen kendilerini heklemişler :)

Amacım kart bulupta yeni seri notebook makinelerde ne kullanıyorlarsa ondan alıp ileride uğraşmamak.Zaten yeterince uğraştırıyor.Sanırım en iyisi teknoloji marketlerden birisinde yeni nesil retina makine özelliklerine bakmak olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı