Test etmeden ekran kartı alınır mı?

Zerons

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 3600
GPU: GIGABYTE Eagle RTX 3050
Anakart: ASUS Prime B450M-K II
RAM: GSKILL Ripjaws 8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: Corsair Spec Delta RGB
PSU: Corsair CV550 550W
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Monitör: GIGABYTE G24F-2
Klavye: AOC GK200s
Fare: Trust GXT180 Kusan
Mikrofon: Trust GXT232 Mantis
Kulaklık: Rampage RM-K27 X-Jammer
Gamepad: Polosmart PSG05
Telefon: Xiaomi Redmi Note 8 Pro 8/128
Bileklik: Xiaomi Mi Band 5
Arkadaşlar merhaba. Sahibinden'de gezerken bir ilan buldum, kart 6650XT. Satıcı kartın sıfır olduğunu ve hazır sistemle geldiğini bu yüzden takıp çıkarmayı uygun bulmadığını söylüyor. Sizce bu kartı alsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Screenshot_20230619-111616_sahibinden.com~2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Sahibinden'de gezerken bir ilan buldum, kart 6650XT. Satıcı kartın sıfır olduğunu ve hazır sistemle geldiğini bu yüzden takıp çıkarmayı uygun bulmadığını söylüyor. Sizce bu kartı alsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

Eki Görüntüle 1827121

2.elde kanka satanlar Ethereum'un düşmesiyle satıyor yani kazı yapılmış sen güvenli siteden alsan daha iyi bunlar biraz olsa da riskli

Eki Görüntüle 1827121

Hocam Param Güvende ile alınabiliyorsa öyle alın iade edebilirsiniz en kötü.

2.elde kanka satanlar Ethereum'un düşmesiyle satıyor yani kazı yapılmış sen güvenli siteden alsan daha iyi bunlar biraz olsa da riskli
Kartın fatura tarihi yeniymiş hocam, pek mining yapıldığını sanmıyorum. Fotoğrafta da altta itopya kutusu ve yanda anakart kutusu var, sanki çıktığı gibi fotoğraf çekilmiş gibi
Hocam Param Güvende ile alınabiliyorsa öyle alın iade edebilirsiniz en kötü.
Aynı il üzerinde Param Güvende ile alınıyorsa mantıklıymış hocam, aklımda bulunsun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230619-124043_sahibinden.com.png
    Screenshot_20230619-124043_sahibinden.com.png
    662,2 KB · Görüntüleme: 39
Kartın fatura tarihi yeniymiş hocam, pek mining yapıldığını sanmıyorum. Fotoğrafta da altta İtopya kutusu ve yanda anakart kutusu var, sanki çıktığı gibi fotoğraf çekilmiş gibi.

Aynı il üzerinde Param Güvende ile alınıyorsa mantıklıymış hocam, aklımda bulunsun.

Mesaj bana güven verdi, şöyle düşünün sizin ekran kartınız bozuldu garantiye verdiniz garanti size direkt sıfır kart gönderdi siz kutusunu açıp test edip 2.el yapıpmı satmak istersiniz yoksa hiç kutunu açmadan sıfır diye satmakmı, ki eğer fotoğraftaki kart ise satın alacağınız normalde kutunun üstünde jelatin poşet oluyor fakat bu kutuda yok, yani kutusu açılmış.

Mesaj bana güven verdi, şöyle düşünün sizin ekran kartınız bozuldu garantiye verdiniz garanti size direkt sıfır kart gönderdi siz kutusunu açıp test edip 2.el yapıpmı satmak istersiniz yoksa hiç kutunu açmadan sıfır diye satmakmı, ki eğer fotoğraftaki kart ise satın alacağınız normalde kutunun üstünde jelatin poşet oluyor fakat bu kutuda yok, yani kutusu açılmış.
Satın alacağım kart bu hocam, anladığım kadarıyla kampanyalı bir sistem varmış, adam da al sat yapıyor sanırsam. Hazır sistem olduğu için de ekran kartının kutusu açık gelmiş, eğer dedikleri doğruysa hiç kullanmadan satıyor. Ayrıca satıcının profili 2011'de açılmış 12 tane kargolu satış yapmış. Ekran kartsız hazır sistemler de satıyor, şahsen güvenilir geldi ama yine de danışmak istedim buraya.

Satıcı sanki malı zorla satıyormuş gibi işine nasıl geliyorsa muhabbeti yaparsa direkt engelleyin ya da bozun o sahtekarları. Taktik sabit bunlarda enayi bol kafasındalar, alıcıyı memnun etmezsen ürününü satmayacaksın kardeşim. Parasını veriyorsak sormaya hakkımız var demelisin.

Satın alacağım kart bu hocam, anladığım kadarıyla kampanyalı bir sistem varmış, adam da al sat yapıyor sanırsam. Hazır sistem olduğu için de ekran kartının kutusu açık gelmiş, eğer dedikleri doğruysa hiç kullanmadan satıyor. Ayrıca satıcının profili 2011'de açılmış 12 tane kargolu satış yapmış. Ekran kartsız hazır sistemler de satıyor, şahsen güvenilir geldi ama yine de danışmak istedim buraya.

Hocam 12 kargolu satış yapmışsa satıcının puanına bakın bir de size aldığı tarihi gösteren fatura atmasını atmasını isteyin alacaksanız. Fakat şahsen satıcının üslubunu pek beğendiğim samimi falan değil gibi geldi.

Geri
Yukarı