Test etmek için virüs önerebilir misiniz?

ArdaFRKN

Hectopat
Makaleler
7
Petya, wannacry, MEMZ ve 000 virüslerini denedim. Test etmek için virüs önerebilir misiniz? Mümkünse indirme linkini de atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Petya, wannacry, MEMZ ve 000 virüslerini denedim. Test etmek için virüs önerebilir misiniz? Mümkünse indirme linkini de atabilir misiniz?

İndirme linki atamam ama Cheat Engine ama yanında gelen uygulamaları da yükle.

Musallat.exe en efsane virüslerdendir. Çocukluğum ondan kurtulmakla geçti XP zamanlarında yayılmıştı.
Adanalı bir yazılımcı tarafından Windows XP için geliştirilmiş harika bir virüstü. Yeni Windowslar da çalışr mı acaba hiç denemedim.

Mydoom. İndirme linki var mı bilmiyorum.
Not: Gerçek bilgisayarına geçerse sorumluluk bende değil ha ona göre .

Hocam onun aynı kişi tarafından üretilen silmeye yarayan uygulaması vardı galiba. Onu yüklediğinizde tamamen siliniyor muydu?

Çok profesyonel bir virüs değil bence arkadaşın denediklerinin yanında.

Hocam onun aynı kişi tarafından üretilen silmeye yarayan uygulaması vardı galiba. Onu yüklediğinizde tamamen siliniyor muydu?
Tam anımsayamıyorum, sanırım bir anti virüs aracı vardı. Musallat bir solucan virüsüydu dizin(klasör) şeklinde bir simgesi vardı kullanıcılar onu dizin sanıp EXE dosyasına çift tıklıyordu daha sonra virüs çalışmaya başlıyordu. Ne günlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…