Test etmek için virüs önerebilir misiniz?

Musallat.exe en efsane virüslerdendir. Çocukluğum ondan kurtulmakla geçti XP zamanlarında yayılmıştı.
Adanalı bir yazılımcı tarafından Windows XP için geliştirilmiş harika bir virüstü. Yeni Windowslar da çalışr mı acaba hiç denemedim.

Musallat.exe en efsane virüslerdendir. Çocukluğum ondan kurtulmakla geçti XP zamanlarında yayılmıştı.
Adanalı bir yazılımcı tarafından Windows XP için geliştirilmiş harika bir virüstü. Yeni Windowslar da çalışr mı acaba hiç denemedim.
Hocam onun aynı kişi tarafından üretilen silmeye yarayan uygulaması vardı galiba. Onu yüklediğinizde tamamen siliniyor muydu?

Adanalı bir yazılımcı tarafından Windows XP için geliştirilmiş harika bir virüstü. Yeni Windows'lar da çalışr mı acaba hiç denemedim.

Çok profesyonel bir virüs değil bence arkadaşın denediklerinin yanında.

Hocam onun aynı kişi tarafından üretilen silmeye yarayan uygulaması vardı galiba. Onu yüklediğinizde tamamen siliniyor muydu?
Tam anımsayamıyorum, sanırım bir anti virüs aracı vardı. Musallat bir solucan virüsüydu dizin(klasör) şeklinde bir simgesi vardı kullanıcılar onu dizin sanıp EXE dosyasına çift tıklıyordu daha sonra virüs çalışmaya başlıyordu. Ne günlerdi.

Geri
Yukarı