Test kitabı almak için site önerileri

Akari

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, LGS sınavına hazırlanıyorum ve test kitabı almam gerek. Güvenilir ve hızlı getiren siteler önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, LGS sınavına hazırlanıyorum ve test kitabı almam gerek. Güvenilir ve hızlı getiren siteler önerebilir misiniz?
Kitap seç güzeldir.
BKM kitap güzeldir . Ama bazen sıkıntı cıkabiliyor.
Tonguç kitsplsrını alaçaksınız .Kendi sitesi güvenilir ve çok hızlıdır .

Şahsen ben Trendyol ve N11'den kovalıyorum ve bahsi geçen sitelerden çok daha ucuza geliyor. Arada kupon olayları olduğu zaman zaten daha da ucuz oluyor. En basitinden Kitapseç'ten 260 TL' ye gelen kitapları bu şekilde 200 TL'ye aldım. Yani en mantıklısı fiyatı en uygun olan yerden almak.

Kitap seç kargoları geç getiriyormuş ve çok şikayet var hakkında.
Tonguç akademi kitaplarını kullanmıyorum kolay seviyedeler.
Peki işler kitabevi nasıldır?
Daha önce ismini bile duymamıştım. Ama forumda güvenilirliğine bakabilirsiniz.
Şuan 25 tllik indirim kuponu vardır . Kitap seçte .

Eğer stokta yoksa 24 saat sonra stokta olanlar gönderiliyor . Daha sonra öbür kitapların gönderiliyor . LGS sınavından başarılar. İyi yerlere gelmeniz dileğiyle .
Hepsiburada nasıldır?
Sadece bir kere almıştım sorun çıkmamıştı . Nerde ucuz bulursunuz oraya saldırın ama güvenilir olmasına dikkat edin .

Eğer stokta yoksa 24 saat sonra stokta olanlar gönderiliyor. Daha sonra öbür kitapların gönderiliyor. LGS sınavından başarılar. İyi yerlere gelmeniz dileğiyle.

Çok teşekkür ederim dilekleriniz için. Ben bir kitapseçe bakacağım aradığımı bulamassam Hepsiburada'ya bakarım artık.

Geri
Yukarı