Testis ağrısı

HalseyWtr

Centipat
Arkadaşlar, yaklaşık 5 gündür her iki testisimde katlanabilir sancı ve ağrı var. Testislerde sarkma var ve idrar esnasında yanma oluyor. Dokununca ağrı şiddetleniyor ve artıyor. Akıntı hissi var ve aynı zamanda karnımın sağ ve sol ön kısımlarında ağrılar hissediyorum. Sizce ciddi bir şey midir? Kendi kendine geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, yaklaşık 5 gündür her iki testisimde katlanabilir sancı ve ağrı var. Testislerde sarkma var ve idrar esnasında yanma oluyor. Dokununca ağrı şiddetleniyor ve artıyor. Akıntı hissi var ve aynı zamanda karnımın sağ ve sol ön kısımlarında ağrılar hissediyorum. Sizce ciddi bir şey midir? Kendi kendine geçer mi?

Hocam bunları yaşadın ve hala konu mu açıyorsun idrarda yanma varsa koş zaten direk doktora.

Arkadaşın da dediği gibi hızlıca doktora gidin, bugün olursa çok çok iyi olur. Buradaki tayfanın size sağlık açısından pek yardımı olmaz, gördüğüm bütün konularda doktor önerisi oluyor. O yüzden konu açmanın pek anlamı yok.

Kendi kendine gecmeyecektir, buradakilerin sana diyebilecegi tek sey en yakin zamanda hastane gidip bir doktora gozukmen.

dostum idrar yanması harici hepsi bende var varikosel olduğum söylendi ve her 6 ayda bir doktora gidip baktırıyorum testis sarkmasının sebebi genelde varikoseldir kesin öylesin denilmez üroloji bölümüne gidip ultrasonla bakılması daha iyi olur.

dostum idrar yanması harici hepsi bende var varikosel olduğum söylendi ve her 6 ayda bir doktora gidip baktırıyorum testis sarkmasının sebebi genelde varikoseldir kesin öylesin denilmez üroloji bölümüne gidip ultrasonla bakılması daha iyi olur.
Hocam varikosel de ele damarlar geliyormuş bende damar gelmiyor Orşitden şüpheleniyorum .

Sperm krampları olabilir. Kasık bölgesinde şiddetli ağrı ve testislerde dokunma olduğunda ağrı oluyor. Onun dışında çok sıkı kot ve boxer giyildiğinde de olabiliyor ama bence kesinlikle doktora gidin.

Yeni konular

Geri
Yukarı