Testisim çok kaşınıyor

BRNBaran

Centipat
Daha fazla  
Selam, testislerim 1 hafta once tahris olmustu ama kremle falan bir sekilde gecti. Gecti ama kasinma hala devam ediyor krem falan suruyorum hala devam ediyor ne yapacagimi bilmiyorum kafayi yiyeceğim vallahi. Bu arada hep testislerimin alt tarafi kasiniyor hep orayida kasidigim icin kizariyor. Saat 04:35 testisim fena kizardi krem falan etki etmiyor. Sizce bu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın krem alerji yapmış olabilir , dayanılmayacak gibi ise bir doktordan görüş alsan daha iyi olur, geniş şeyler giymek iyi gelebilir.

Mantazol ya da travazol krem dene. tabi doktorunuza ya da eczacınıza danışın.

Kullandığın krem alerji yapmış olabilir, dayanılmayacak gibi ise bir doktordan görüş alsan daha iyi olur, geniş şeyler giymek iyi gelebilir.

Tamam hocam sag olun.

Mantazol ya da travazol krem dene. Tabii doktorunuza ya da eczacınıza danışın.

Travozol inanilmaz iyi bir krem diye duydum deneyeceğim hocam sag olun.

Selam, testislerim 1 hafta once tahris olmustu ama kremle falan bir sekilde gecti. Gecti ama kasinma hala devam ediyor krem falan suruyorum hala devam ediyor ne yapacagimi bilmiyorum kafayi yiyeceğim vallahi. Bu arada hep testislerimin alt tarafi kasiniyor hep orayida kasidigim icin kizariyor. Saat 04:35 testisim fena kizardi krem falan etki etmiyor. Sizce bu nedir?
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Acayip kaşınıyor artık bıktım yani. Ben sürekli bu sorunu yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı