Testisimde baloncuk var

Hamza10

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bugün testisimde bir şey fark ettim iki top haricinde bir baloncuk daha var boyutu toplara oranla boyutu 3/1 ya da 3/1.5 kadar. Işık altına aldığımda sanırsam sıvı dolu bir baloncuk bunun sebebi nedir bu hastalığın ismi nedir?

Merhaba bugün testisimde bir şey fark ettim iki top haricinde bir baloncuk daha var boyutu toplara oranla boyutu 3/1 ya da 3/1.5 kadar. Işık altına aldığımda sanırsam sıvı dolu bir baloncuk bunun sebebi nedir bu hastalığın ismi nedir?

Fotoğraf atma imkanınız var mı fotoğraf atmadan yardımcı olmak zor fotoğraf atarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.

Jelibondur o.

Doktor bilir. Yağ bezesi olabilir ama.
Jelibon rezervidir hocam jelibon değil.
Doktora gidin. Kimse görmeden etmeden yardım edemez. Burada da testisler konusunda bilgili kimse olduğunu sanmıyorum.

Fotoğraf atma imkanınız var mı fotoğraf atmadan yardımcı olmak zor fotoğraf atarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.
Peki kanser kitle olma ihtimali varmı peki varsa bu hastalıklar çokmu tehlikeli tedavisi nasıl oluyor?

Görseli inceleyin sağdakine benzer bir şişkinlik var.

Dosya Ekleri

• spermatosel-nedir-315696.jpg
    spermatosel-nedir-315696.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 38

Yeni konular

Geri
Yukarı