Testosteron düşüklüğü ve cinsel isteksizlik

Savaş Yılmazz

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi Sosyal'ler öncelikle 14 yaşındayım 1 aydan biraz önce sivilcelerim için krem ve hap kullanmaya başladık. (Hap: Azitro) Geçen ay içkiyle ilaç alınmayacağını bilmediğim için bira içerken hap aldım, o günden sonra cinsel isteksizlik oluştu, normalde neredeyse her gün mastürbasyon yaparım ve ona rağmen cinsel isteğim olabiliyordu şimdi haftada 1 falan yapıyorum eskiye göre kızlar daha az çekici geliyor hap kullanmayı 10 gün önce bırakmama rağmen pek bir gelişme olmadı. Ben bunun ilaç kullanmaktan dolayı geçiçi testosteron düşüklüğüne bağlıyorum görüş ve deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?

Arkadaşlar iyi Sosyal'ler öncelikle 14 yaşındayım 1 aydan biraz önce sivilcelerim için krem ve hap kullanmaya başladık. (Hap: Azitro) Geçen ay içkiyle ilaç alınmayacağını bilmediğim için bira içerken hap aldım, o günden sonra cinsel isteksizlik oluştu, normalde neredeyse her gün mastürbasyon yaparım ve ona rağmen cinsel isteğim olabiliyordu şimdi haftada 1 falan yapıyorum eskiye göre kızlar daha az çekici geliyor hap kullanmayı 10 gün önce bırakmama rağmen pek bir gelişme olmadı. Ben bunun ilaç kullanmaktan dolayı geçiçi testosteron düşüklüğüne bağlıyorum görüş ve deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?
14 yaşında bira içmek nedir?

14 yaşında
14 yaşında alkol kullanman saçma zaten onu okuduktan sonra çok şaşırmadım ne yaşıyorsunuz ben anlayamadım yani. Diğerlerini bilemeyeceğim.
Umarım ailenle yaşamıyorsundur. Eğer yaşıyorsan bu nasıl bir ihmaldir.
Eve misafirler geliyodu, bu yüzden bira almışlardı bir-iki bardak içtim o da ilk ve son bira içişim oldu.
Eve misafirler geliyodu, bu yüzden bira almışlardı bir-iki bardak içtim o da ilk ve son içişim oldu.
14 yaşında alkol kullanman saçma zaten onu okuduktan sonra çok şaşırmadım ne yaşıyorsunuz ben anlayamadım yani. Diğerlerini bilemeyeceğim.

En geç 1-2 aya düzelir. Eskisi kadar olmayabilir.
İnşallah hocam.

Arkadaşlar iyi Sosyal'ler öncelikle 14 yaşındayım 1 aydan biraz önce sivilcelerim için krem ve hap kullanmaya başladık. (hap: Azitro) geçen ay içkiyle ilaç alınmayacağını bilmediğim için bira içerken hap aldım, o günden sonra cinsel isteksizlik oluştu, normalde neredeyse her gün mastürbasyon yaparım ve ona rağmen cinsel isteğim olabiliyordu şimdi haftada 1 falan yapıyorum eskiye göre kızlar daha az çekici geliyor hap kullanmayı 10 gün önce bırakmama rağmen pek bir gelişme olmadı. Ben bunun ilaç kullanmaktan dolayı geçiçi testosteron düşüklüğüne bağlıyorum görüş ve deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?

Büyük ihtimalle geçer. Endişeye gerek yok. Daha da bira içmezsin artık.

Geri
Yukarı