Tetrisos nasıl kurulur ve Ventoy ile çalıştırılır mı?

576822

Centipat
İnternette gezinirken Tetris oynamak için yapılmış tetrisos isminde bir işletim sistemi gördüm ancak nasıl ISO dosyası yapacağımı bilmiyorum. Sadece Mac için örnek koyulmuş sayfasında Wayback Machine ile ISO dosyasını indirdiğimde de ISO dosyası hasarlı çıkıyor ve eğer ISO'yu indirebilirsem ve Vento'ya atarsam Ventoy'da çalıştırdığımda bir sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette gezinirken Tetris oynamak için yapılmış tetrisos isminde bir işletim sistemi gördüm ancak nasıl ISO dosyası yapacağımı bilmiyorum. Sadece Mac için örnek koyulmuş sayfasında Wayback Machine ile ISO dosyasını indirdiğimde de ISO dosyası hasarlı çıkıyor ve eğer ISO'yu indirebilirsem ve Vento'ya atarsam Ventoy'da çalıştırdığımda bir sorun çıkartır mı?
GitHub - lucianoforks/tetris-os: An operating system, but it only plays Tetris. sanırım yapımcı bu yaptığı açıklamada Windows kurulumu için kesinlikle hiçbir fikrim yok yazmış yani nasıl yaparsınız pek bilmiyorum sitedeki adımları virtual boxa macos kurup takip ederseniz yapabilirsiniz belki.

Geri
Yukarı