Text nasıl yapılır?

Tengola

Centipat
Daha fazla  
İyi günler bu Text'i nasıl yapabilirim program önemli değil YouTube videosu ya da adını bulsam yeter.

Dosya Ekleri

• bye bye 2.gif
    bye bye 2.gif
    4 MB · Görüntüleme: 50
  • bye bye 3.gif
    bye bye 3.gif
    3,5 MB · Görüntüleme: 49
Nasıl anlatayım bilmiyorum ama tasarımcı dayı bunun için bir video çekti. Biraz eski bir video ama belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl anlatayım bilmiyorum ama tasarımcı dayı bunun için bir video çekti. Biraz eski bir video ama belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımın için teşekkür ederim ama ben fontdan bahsetmiyordum o ekrana sıçrayan shake mi desem animasyonmu desem terimini bilmiyorum ondan bahsediyordum.

Son düzenleme:
Adını bilmiyorum hocam, fakat muhtemelen O'da bir efekt türüdür. Çeşitli efektler aratarak benzerini ya da aynısını bulabilirsiniz.

Şöyle bir video buldum, inceleyin hocam.
link

Bu çok daha güzel duruyor dostum tabi daha uğraştırıcı gibi yine de çok teşekkür ederim.

Bu çok daha güzel duruyor dostum tabi daha uğraştırıcı gibi yine de çok teşekkür ederim.
Rica ederim, Youtube başlığında dikkat ettiğimce "No Plugin" yani plugin olmadan yapıldığı söyleniyor, bu yüzden bu kadar uzun yapılıyor. Premier'in çeşitli pluginleri var, onlarla tek tıkla halledilebiliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı