Adobe After Effects ile nasıl edit yapılır?

Servan alfa

Decapat
Daha fazla  
Buna benzer videolar yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Elimde Adobe after affect 2024 sürümü var, uz bilen varsa ve mümkünse temeli anlatırsanız çok mutlu olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna benzer videolar yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Elimde Adobe after affect 2024 sürümü var, uz bilen varsa ve mümkünse temeli anlatırsanız çok mutlu olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videolardan öğrenmen daha iyi olur.

Kanka Adobe progamları öyle hemen öğrenilecek değil ama bu tarz video yapacaksan yanlış hatırlamıyorsam bu videonun yapılışı vardı diye hatırlıyorum.

Kanka plugin kurman lazım internetten bulabilirsin. Twitch, Sapphire gibi plugin kullanmış burada. S_shake falan kullanması kolay zaten yukarıda belirtildiği gibi parsmaziden bakabilirsin eski de olsa işe yarıyor hâlâ.

Geri
Yukarı