Texture flickering sorunu garanti kapsamında mı?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bu texture flickering sorununun sebebi nedir? GeForce Experience ile oyun optimize etmek bu sorunu çözebilir mi ve garanti kapsamına giriyor mu?
Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Büyük ihtimal donanımsal bir sorun. Bu sorunla karşılaşanlar var ve çözüm bulunmuyor. Monitör ve ekran kartınız nedir bilmiyorum ama FreeSync/G-Sync ayarını açmayı deneyin. Farklı ekran kartı sürücüleri deneyin. Sürücüleri kaldırırken DDU kullanın. Garanti kapsamına giriyor mu emin değilim fakat ben olsam şansımı denerdim. Sorunu ayrıntılı bir şekilde açıklayın, hatta video çekin ve servise iletin. Belki bir sonuç çıkar.

DDU ile driver silip farklı driverlar denedim. Eğer sorunun çözümü yoksa Vatan'la uğraşmak hiç istemiyorum.
Zaten bendeki o kadar belirgin değil dikkat etmedikçe belli olmuyor.
Sistem:
Ryzen 5 2600x
16Gb 3000Mhz RAM
1660ti
Asus TUF B450 plus
120Gb SSD
1Tb HDD
Batman Arkham night oynadım ve resmen binalar yerinden oynuyordu.

Hocam bir gelişme var mı? Bende özellikle ETS2'de çok fazla yaşıyorum bu durumu.
ETS 2 de olmuş olması normal. O oyun o kadar saçmaki hareket etmemesi gereken objeler bile hareket halinde oluyorlar.Daha iyi bir görüntü deneyimi için oyun içinden ölçeklendirme ayarını 1,5 veya 2 yapınız. VSR-DSR kullanmayınız Windows da sorun çıkartıyor. Hatta ben ilk kez bugün siyah ekran hatası aldım oyun içerisinde ve 19.2.2 sürümünü tercih ettim. Sizi temenni ederim ki 19.2.2 en stabil sürücü. Yalnız kurarken AMD Cleanup Utility kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı