Texture shimmering hatasının muhtemel çözümü

• Konuyu başlatan GFYT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 334
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
RAM
16
Ekran kartı
RX6600
Anakart
B450
İşlemci
R5 3600
Arkadaşlar selam. Uzun süredir bu sorunu yaşıyordum konu da açtım fakat çözümü bulamamıştım. Her şeyi denedim diyebilirim, tek denemedigim odayı degiştirmek olmuştu. Bugün kasayı alıp başka bir odaya taşıdım, televizyona bagladım ve sorunun olmadıgını gozlemledim. Lakin kasayı odaya getirip bağladığımda sorun devam ediyordu. Buradan çıkarım yaparsam sorunun elektrik tesisatıyla alakalı olduğunu düşünüyorum, yaşayan arkadaşlar boyle bir imkanları varsa başka bir odada deneyin derim. Muhtemelen sorununuz çözülecektir.

Hocam elektrik tesisatından değil de monitörden o zaman :D? Televizyona bağlamışsın çünkü.

Hocam elektrik tesisatından değil de monitörden o zaman :D? Televizyona bağlamışsın çünkü.
Televizyonla alakası yok, 2-3 tane farklı monitör denedim duzelmedi ekran kartını vs degistirdim yine cozemedim bu kadar lanet bir sorun yok. Bilgisayarın yanında modem gibi hoparlor gibi kısmen manyetik sayılabilecek elektrikli aletler varsa onlardan kaynaklanıyor bu sorun.

Her iki odada aynı oyunda aynı sahnede iki ayrı ekran kaydı alıp paylaşabilir misin?
Musaıt oldugum takdirde atarım hocam.

Televizyonla alakası yok, 2-3 tane farklı monitör denedim duzelmedi ekran kartını vs degistirdim yine cozemedim bu kadar lanet bir sorun yok. Bilgisayarın yanında modem gibi hoparlör gibi kısmen manyetik sayılabilecek elektrikli aletler varsa onlardan kaynaklanıyor bu sorun.

Musaıt oldugum takdirde atarım hocam.

Aynı sorun bende de var, arkadaşımda da var, monitörlerimiz de farklı, üşenmezsem salondaki televizyonda deneyeceğim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı