Tezsiz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Üniversite Önerisi

SmmmOxo

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
MALİ MÜŞAVİR
Uzaktan eğitim, yüksek lisans okumam gerekiyor.
Öncelik iktisadi ve idari bilimler bölümleri, (işletme, Maliye, vs. vs.) olması lazım.
  • +En fazla 3 dönem bahar+güz+yaz olabilir.
  • +Devam zorunluluğu olmayan ya da çok dikkat edilmeyen.
  • +Tercihen Kayseri ve civari ya da tek araçla ulaşım imkanı olan illerde olabilir.
Bazı üniversitelerin başvuru tarihleri geçmiş biliyorum, kalanlara bakacağız artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maliye...

Uzaktan Öğretim Yüksek Lisans

Fiyatlar biraz fazla gibi...
Yüksek Lisans Programı Ücretleri

bu linkteki iş sağlığı bölümü 5250 neden? nerden öğrenebilirim

Siz özel sektörde mi ilerlemek istiyorsunuz yoksa devlet memuru olarak Hazine Müsteşarlığında veyahut Merkez Bankasında mı çalışmak istersiniz. Neden soruyorum, çünkü finans alanında kendinizi geliştirebilirsiniz, yüksek lisansı bu alanda yapabilirsiniz. Bu size özel sektörde avantaj sağlayacaktır kaldı ki devlet memuru(kısaca adlandırdım) olsan dahi sana iş bilgisi konusunda avantaj sağlayacaktır
Sorularına cevap olabildim mi bilmiyorum ama aklına takılan var ise sorabilirsin.

Siz özel sektörde mi ilerlemek istiyorsunuz yoksa devlet memuru olarak Hazine Müsteşarlığında veyahut Merkez Bankasında mı çalışmak istersiniz. Neden soruyorum, çünkü finans alanında kendinizi geliştirebilirsiniz, yüksek lisansı bu alanda yapabilirsiniz. Bu size özel sektörde avantaj sağlayacaktır kaldı ki devlet memuru(kısaca adlandırdım) olsan dahi sana iş bilgisi konusunda avantaj sağlayacaktır
Sorularına cevap olabildim mi bilmiyorum ama aklına takılan var ise sorabilirsin.
cevaplarınız için teşekkürler.ben mali müşavir stajyeriyim.Yüksek lisans yapabilirsem staj sürem 1 yıl kısalacak.bölüm olarak maliye, muhasebe benzeri bölümler olması lazım.
temel amacım staj süresini kısaltmak olduğu için sadece diploma almak önceliğim o nedenle dedikleriniz şuanki planlarımdan farklı..

gene teşekkür ediyorum

cevaplarınız için teşekkürler.ben mali müşavir stajyeriyim.Yüksek lisans yapabilirsem staj sürem 1 yıl kısalacak.bölüm olarak maliye, muhasebe benzeri bölümler olması lazım.
temel amacım staj süresini kısaltmak olduğu için sadece diploma almak önceliğim o nedenle dedikleriniz şuanki planlarımdan farklı..

gene teşekkür ediyorum

Anladım sizi. çalışıyorken yüksek lisans yapması gerçekten zor, kolay kimse diyemez. Dersleriniz akşam olacak. İşten çıkıp o derse gitmek zulüm olacak size. Keza zaten uzaktan veya gitmemeyi tercih ediyorsunuz ama o derse çalışması da var çünkü yüksek lisans dersleri zor oluyor lisansa göre gerçekten çok çalışmak gerekecek. İstanbul Ticaret Üniversitesi, Marmara üniversitesi, İstanbul Üniversitesi bunlara da bakabilirsiniz. İlla özel ise, Beykent olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı