TF 2'de "bot" deyip kicklediler

BaraNaCAr1

Decapat
Daha fazla  
İlk defa TF2 oynadım. İlk başta karakterleri deneyip kötü oynadım sonra Sniper alıp sürekli adamları vurdum. Rakip takım kick bots falan dedi sonra bizimkilerden biri who deyince, benim nicki verdiler sonra da oyundan atıldım. 2 maç böyle oldu. Bir tek ben Sniper almıştım herkes spy, scout gibi karakterle oynuyordu acaba rahatsız olup mu kicklediler?

3 bin saattlik tf2 oynayışımda spy ve sniper main olarak oynadım. Beni bot diyip kicklemediler. Muhtemelen envanterden dolayı. Bot olmadığını takımına kanıtlarsan, chat de kendi derdini insan gibi anlatırsan bot sanmazlar F1 vermezler. :D
Bu hesap için yazılı iletişim mevcut değil gibi bir şey diyor onu nasıl çözeceğim?

3 bin saattlik TF2 oynayışımda spy ve Sniper main olarak oynadım. Beni bot deyip kicklemediler. Muhtemelen envanterden dolayı. Bot olmadığını takımına kanıtlarsan, chat de kendi derdini insan gibi anlatırsan bot sanmazlar F1 vermezler. :D

Hocam bende nereden baksan 2 bin saat oynadım. Sniper ve scout mainim, sadece botların Auto kicki ve tartıştığım adamların voteleri yüzünden kick yedim.

Bot krizi 3 yıldır çözülemediği için "Sniper" oynayanlara şüpheli gözüyle bakılıyor.

İlk defa TF2 oynadım. İlk başta karakterleri deneyip kötü oynadım sonra Sniper alıp sürekli adamları vurdum. Rakip takım kick bots falan dedi sonra bizimkilerden biri who deyince, benim nicki verdiler sonra da oyundan atıldım. 2 maç böyle oldu. Bir tek ben Sniper almıştım herkes spy, scout gibi karakterle oynuyordu acaba rahatsız olup mu kicklediler?

TF2'de son zamanlarda çok hileciler, botlar falan oldu ve hepsi Sniper oynuyor. Sen de iyi oynadıysan Sniper'ı öyle deyip atmışlardır.

Geri
Yukarı