Çözüldü TF2 4:3'te siyah barsız yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RuvaaK

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Intel Kontrol Panel'im yok. Ne yaptıysam bulamadım. Kontrol Merkezi'nden çözünürlüğümü 1024 yaptım ve tüm ekranı kaplamasını sağladım. Ama oyunda aynısı olmuyor.

Çözüm
Hocalarım dediklerinizi yaptım olmadı "-strecthaspect" hariç ilk önce ekranı 1024 yaptım ve uzattım. Tf2'ye girdim, oyunu kapatmadan tekrar "native"e aldım ve oldu :) Oyundan çıkıp girsem bile böyle artık. Yardımınız için sağolun.
Intel Kontrol Panel'im yok. Ne yaptıysam bulamadım. Kontrol Merkezi'nden çözünürlüğümü 1024 yaptım ve tüm ekranı kaplamasını sağladım. Ama oyunda aynısı olmuyor.
Nvidia denetim masasından masaüstü boyutu ve konumuna gelin orada tam ekran seçin.
Nvidia denetim masasından masaüstü boyutu ve konumuna gelin orada tam ekran seçin.
(En boy oranı yazması gereken yeri.)

masaüstün de sağ tıkla, oradan görüntü ayarlarına gel, daha sonra ölçek ve düzen de gelişmiş ölçeklendirme ayarlarına bas. Orada uygulamaların bulanık olmaması için Windows'un uygulamaları düzeltmeye çalışmasına izin ver diye bir ayar var. O sende açıktır muhtemelen onu kapatırsan sorunun çözülür

masaüstün de sağ tıkla, oradan görüntü ayarlarına gel, daha sonra ölçek ve düzen de gelişmiş ölçeklendirme ayarlarına bas. Orada uygulamaların bulanık olmaması için Windows'un uygulamaları düzeltmeye çalışmasına izin ver diye bir ayar var. O sende açıktır muhtemelen onu kapatırsan sorunun çözülür
Çalışmadı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı