TFF 1. lig maçları için 1 doz aşı yeter mi?

Kasım da COVID geçirdim şimdi 1.doz olursam gidebilir miyim?
180 gün süresi var,yani girebiliyorsun şu an.Ama hangi belgeleri çıkartman gerektiğini falan bilmiyorum.İlk cevaplamaya yanlışlıkla bastım kb.
Kasım da COVID geçirdim şimdi 1.doz olursam gidebilir miyim?
Bir de knk 1.doz aşı olman bir şey ifade etmiyor,3.doz birden olup aşı takvimini tamamlaman gerekli.

Son düzenleme:
180 gün süresi var, yani girebiliyorsun şu an. Ama hangi belgeleri çıkartman gerektiğini falan bilmiyorum. İlk cevaplamaya yanlışlıkla bastım KB.

Bir de kanka 1.doz aşı olman bir şey ifade etmiyor,3.doz birden olup aşı takvimini tamamlaman gerekli.

Anladım teşekkür ederim.

Talimat maddelerine göre anladığım; 1. doz aşı ve COVID geçirdiğiniz için 180 gün beklenmesi gerekiyor yani Mart ayına göre bir sıkıntı göremedim. Giriş yapabiliyorsunuz.
180 gün sonra aşı takviminizdeki 2. zorunlu aşıyı da yaptırmanız gerekiyor ve tekrar 180 gün süre tanınıyor girişler için. Bu 180 gün sonra ise hatırlatma dozu da yapılarak girişler tamamen serbest oluyor gibi.

Talimat maddelerine göre anladığım; 1. doz aşı ve COVID geçirdiğiniz için 180 gün beklenmesi gerekiyor yani mart ayına göre bir sıkıntı göremedim. Giriş yapabiliyorsunuz.
180 gün sonra aşı takviminizdeki 2. zorunlu aşıyı da yaptırmanız gerekiyor ve tekrar 180 gün süre tanınıyor girişler için. Bu 180 gün sonra ise hatırlatma dozu da yapılarak girişler tamamen serbest oluyor gibi.

Şimdi ben bilet alsan gidebilir miyim maça.

Yeni konular

Geri
Yukarı