TFF neden taraf tutuyor?

Pismaniyee

Hectopat
Ya anlamıyorum niye illaki taraf tutuyorlar? Hakemler niye böyle, bence Türk hakemler gidip yerine yabancıların gelmesi lazım düzgün maç izlemek için. UEFA'da da Türk hakemlerinin alınmamasının sebebi bu. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya anlamıyorum niye illaki taraf tutuyorlar? Hakemler niye böyle, bence Türk hakemler gidip yerine yabancıların gelmesi lazım düzgün maç izlemek için. UEFA'da da Türk hakemlerinin alınmamasının sebebi bu. Siz ne düşünüyorsunuz?

Evet katılıyorum Fenerbahçe maçında 2 takımada haksızlık yapıldı. Hatta tek dün ki derbi değil neredeyse tüm maçlarda kötü yönetiyorlar.

Taraf tutulduğu apaçık ortada. Bugünkü hakem kararlarıyla birlikte kesinleşti. Hakemlerin apaçık art niyetli olduğu ortada.4. dakikada verilmeyen kırmızı kart ve Trabzonspor'un 3. golünden önce 44. dakikada Gaziantep FK'ne verilmeyen penaltı. Yabancı hakem şart.
Ivan Bebek dışında
Evet katılıyorum Fenerbahçe maçında 2 takımada haksızlık yapıldı. Hatta tek dün ki derbi değil neredeyse tüm maçlarda kötü yönetiyorlar.

Hocam derbide Marcao diz kapağına bastı kırmızı kart vermedi. Çünkü Fatih Terim topu durdurup sarı kart görerek o kararın önüne geçti. Ama Yaşar Kemal Uğurlu uyudu. Aynı zamanda Tisserand'ın ikinci sarı kart gördüğü pozisyona çocuk görse kahkaha atar. Ama o maçta en azından art niyetli hakem yoktu. Ama Trabzon'un maçlarında özellikle ben art niyet görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı