TFF aday hakem mülakatında ne sorulur?

k0ca kafa

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD R5 5600x - Palit 3060ti Dual - MSI B550M PRO-VDH - Crucial P2 1TB - Samsung Evo 860 250GB - Crucial Ballistix 16GB (2x8) - Deep Cool Gammaxx L240 v2 - Thermaltake Commender g33
TFF aday hakem programına başvurdum ve program şu şekilde:

Cuma: Sözlü mülakat.
Cumartesi: Yüz yüze kurs ve sınav.
Pazar: Fiziki yeterlilik testi.

Mülakatı geçen kursa giriyor ve kurs sonu sınavından 60 üzeri alan fiziki yeterlilik sınavına ilerliyor. Mülakatta ne soracakları hakkında hiçbir bilgim yok. Daha önce aday hakem veya buna benzer bir şeyde mülakata giren oldu mu?

Merhaba bende 19 Ocakta mülakata gireceğim ama bende bilmiyorum rica etsem sana mülakatta ne sorduklarını söyleyebilir misin?

TFF aday hakem programına başvurdum ve program şu şekilde:

Cuma: Sözlü mülakat.
Cumartesi: Yüz yüze kurs ve sınav.
Pazar: Fiziki yeterlilik testi.

Mülakatı geçen kursa giriyor ve kurs sonu sınavından 60 üzeri alan fiziki yeterlilik sınavına ilerliyor. Mülakatta ne soracakları hakkında hiçbir bilgim yok. Daha önce aday hakem veya buna benzer bir şeyde mülakata giren oldu mu?

Ne sordular hocam?

Ne sordular hocam?
Hiçbir şey sormadılar sadece temel bilgileri aldılar.
Ertesi gün saat 10 dan 17 ye kadar yüz yüze kurs yapıldı, kurs sonunda telefondan sınav olduk.
Sınavdan 60 ve üzeri alanlar geçti eğer futbol bilgin varsa sınav oldukça kolaydı.
Son gün atletik sınav vardı, 2200 metre 12dk olması lazım.
Kısaca buraya kadar bütün aşamalar kolaydı eleyici hiçbir şey yoktu.
2 gün önce bizden sağlık raporu ve 2 3 belge daha istediler yarın onları teslim edeceğim.
Sonraki gelişmeleri istersen yazabilirim.

Hiçbir şey sormadılar sadece temel bilgileri aldılar.
Ertesi gün saat 10'dan 17'ye kadar yüz yüze kurs yapıldı, kurs sonunda telefondan sınav olduk.
Sınavdan 60 ve üzeri alanlar geçti eğer futbol bilgin varsa sınav oldukça kolaydı.
Son gün atletik sınav vardı, 2200 metre 12dk olması lazım.
Kısaca buraya kadar bütün aşamalar kolaydı eleyici hiçbir şey yoktu.
2 gün önce bizden sağlık raporu ve 2 3 belge daha istediler yarın onları teslim edeceğim.
Sonraki gelişmeleri istersen yazabilirim.

Hocam 2200 m 12 dakika kolay mı sizce? Bir de verebileceğin bir taktik vs. var mı koşu için? Bende 30 Ocakta gireceğim atletik teste.

Geri
Yukarı