TFF'nin Beşiktaş - Fenerbahçe Maçı Kararı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karar yanlış ; Gökhan gönül'ün videoda dediği gibi arkadaşlar saha çıkalım yoksa hükmen mağlup sayılabiliriz. FB - GS derbileri böylemi taraftar hakemin kafasını yarıyor fenerli oyuncular hakemi ortaya getiriyor, tedavisi oluyor devam oyunculara da aynı şekilde bunlar yok kendini yere atıyor yok sahadan kaçıyor bu ne sanki adamlar profesyonel oyuncu.

Doğru karar, Tolga bizim güvenlik görevlimizi dövdü neden bunlar konuşulmuyor? Neden "hep BJK haklıdır" havalarındasınız? Tolga'nın ki tam bir palavra, kardeşim sen profesyonelsin senin sülalene de sövseler sen maçı karıştıramazsın, profesyonelliğini bozamazsın. Kaldı ki sen 30.000 kişinin arasından sana edilen küfürü nasıl duyuyorsun? 30.000 kişi koro şeklinde "Tolga ben senin ananı..." diye mi bağırdı? Gördüler 10 kişi şansları yok hemen kaçış, korkaksınız siz korkak. Şu kuralı da hatırlatmak isterim;
"Bir takım sahayı terk eder ise hükmen 3-0 mağlup sayılabilir"
Direk elenmediğinize şükredin karara ağlayıp zırlayacağınıza.

Doğru karar, Tolga bizim güvenlik görevlimizi dövdü neden bunlar konuşulmuyor? Neden "hep BJK haklıdır" havalarındasınız? Tolga'nın ki tam bir palavra, kardeşim sen profesyonelsin senin sülalene de sövseler sen maçı karıştıramazsın, profesyonelliğini bozamazsın. Kaldı ki sen 30.000 kişinin arasından sana edilen küfürü nasıl duyuyorsun? 30.000 kişi koro şeklinde "Tolga ben senin ananı..." diye mi bağırdı? Gördüler 10 kişi şansları yok hemen kaçış, korkaksınız siz korkak. Şu kuralı da hatırlatmak isterim;
Direk elenmediğinize şükredin karara ağlayıp zırlayacağınıza.
Keşke bu düşünceni Volkan Demirel A milli takımı maçtan 5 dakika önce terk ederken de söyleseydin. Ayrıca hakem maçın oynanmasına uygun bir ortam görmemiş, eğer şartların futbol oynamaya müsait olduğunu düşünseydi hakem takımları saha içine çağırırdı ve gelmeseydiler o zaman dediğin gibi olurdu.

Sahayı terk eden falan yok. Hakem kararı ile maç sonlandı.
Neden "hep BJK haklıdır" havalarındasınız?
Bunu korner kullanan oyuncumuza çakmak ve benzeri eşyaları atan Fenerbahçe taraftarına da söyleyeseydiniz keşke. Olan gene BJK'ye oldu. Maçın Fenerbahçe tarafından taraftarsız oynanması doğru fakat BJK için aynısı geçerli olmamalıydı.

Sahayı terk eden falan yok. Hakem kararı ile maç sonlandı.

Bunu korner kullanan oyuncumuza çakmak ve benzeri eşyaları atan Fenerbahçe taraftarına da söyleyeseydiniz keşke. Olan gene BJK'ye oldu. Maçın Fenerbahçe tarafından taraftarsız oynanması doğru fakat BJK için aynısı geçerli olmamalıydı.
Yanlışınız var, kural olarak hakem içeri girdiği zaman iki takım oyuncuları da sahada beklemek zorundadır, maç tatil edilmeden içeri girmek diskalifiye sebebidir, Beşiktaş'ta öyle yaptı daha karar çıkmadan içeri girdi. Bu yasaktır. Ayrıca Gökhan dememiş miydi diskalifiye olabiliriz diye? Taraftar konusunda karar tartışılır, fakat bence bu karar da doğru.

Saçmalama Beşiktaş konuk takımdı... ev sahibi takımın taraftarı delirmş sen Beşiktaş taraftarına iftira atıyorsun.

Konuk takım ne yaparsa yapsın suçsuz mu oluyor? Galatasaraylı olmama rağmen maçtaydım ve Volkan'a rakı şişesi attılar gözlerimle gördüm. Saçmalayan sensin.

Yanlışınız var, kural olarak hakem içeri girdiği zaman iki takım oyuncuları da sahada beklemek zorundadır, maç tatil edilmeden içeri girmek diskalifiye sebebidir, Beşiktaş'ta öyle yaptı daha karar çıkmadan içeri girdi. Bu yasaktır. Ayrıca Gökhan dememiş miydi diskalifiye olabiliriz diye? Taraftar konusunda karar tartışılır, fakat bence bu karar da doğru.
Gökhan'a para için Beşiktaşa gittin bizi sattın diye eleştiriyordunuz para bastırıp üstüne tomar tomar atıyordunuz, şimdi söyledikleri kıymete mi bindi. Gökhan futbol sahası içerisinde kuralları biliyor olabilir ancak sahadışı tribün olayları hakkında net bir fikri olmayabilir. Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu filan bilmiyor ama bütün Fenerbahçe taraftarları biliyor kuralları.

Gökhan'a para için Beşiktaşa gittin bizi sattın diye eleştiriyordunuz para bastırıp üstüne tomar tomar atıyordunuz, şimdi söyledikleri kıymete mi bindi. Gökhan futbol sahası içerisinde kuralları biliyor olabilir ancak sahadışı tribün olayları hakkında net bir fikri olmayabilir. Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu filan bilmiyor ama bütün Fenerbahçe taraftarları biliyor kuralları.
Her taraftarı aynı şeyin içine koyamazsın, ben daha Gökhan'a bizi sattın demedim, desem bile onun söylediklerinin doğru olduğu gerçeğini değiştirmez. Neye göre yorum yapıyorsun anlamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı