TFT nasıl öğrenilir?

Dostlar TFT oynamaya başladım. Fakat sürekli sonuncu oluyorum. Biraz bilgim var. Fakat öğrenebileceğim bir kanal var mı? Öneriniz olur, kanal olur vb.

Buradan yazılan şeylerle zor öğrenirsin. TFT Oynayan içerik üreticilerini izle ben mesela LoL'u vechiron ve shacolambac sayesinde daha iyi oynamayı öğrendim.

Öncelikle sitelerden en iyi komplara bakıp onları yapmaya çalışabilirsin. Ben Auto Chess döneminden beri uthenera izliyordum. Öncelikle set tanıtım videosu izleyip, sonrasında gameplay kısmını uthenera izleyerek çözersin

Dostlar TFT oynamaya başladım. Fakat sürekli sonuncu oluyorum. Biraz bilgim var. Fakat öğrenebileceğim bir kanal var mı? Öneriniz olur, kanal olur vb.
Uthenera ve Holythoth başka kanala ihtiyacın yok meta takibi için levo olabilir.

Hocam TFT dediğimiz oyun strateji oyunu oynayarak daha fazla bilgi öğrenebilirsiniz onun dışında ince taktikler var adamların kartlarını tutma diğerlerin augmentine göre augment ayarlama falan.

İlk çıktığından beri oynuyorum. Şuanda Master ligindeyim. Her sezon master ligine çıkıyorum açıkçası gerisi için çok zorlamıyorum farklı oyunlar oynadığım için.

İlk başladığımda TFT meta yazarak google üzerinden komplara göz atabilirsiniz.

Bunun dışında set yenilense de bir yerden sonra meta sitelerine bakmıyorsunuz çünkü üst seviyelerde tamamen item, eklenti ve gelen herolara göre oynamak zorundasınız.

Meta komplarını genelde pek çok insan gidecektir. Bu yüzden diğer oyuncuları da takip etmenizi öneririm.

Youtube üzerinde eğer ingilizce biliyorsanız ShurkouTFt kanalını tavsiye ederim.

Türk tft yayıncılarından ben izlemiyorum ama uthenera ve holythot u izleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı