TFT nasıl oynanır?

Kerimcan.con

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rx 6600 r5 5600 16gb ram
TFT oynamayi bilmiyorum. 10 gündür cabalıyorum fakat olmuyor. Bu oyunda olmuyor yapamiyorum. Sadece karakter alip adam yukseltiyorum. Ne ozellikleri oldugunu filan bilmiyorum. Şu oyunu oynayan biri bana anlatabilir mi nasıl oynandigini? Oynamak istiyorum fakat kafam el vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sol tarafta sınıflar var. Aldığın karakterleri o sınıflara göre yerleştiriyorsun yere ne kadar sınıf açarsan o kadar fazla özellik kazanıyor tahtan. Blitz uygulamasını kullanmanı öneririm sana dizilim öneriyor sadece alıp yere koyman gerekiyor o şekilde öğrenebilirsin rahatça.

Son düzenleme:
Sadece TFT oynayan kişiler var. Videolarını veya yayınlarını izleyerek biraz tecrübe edinebilirsin. 10 günde öğrenilecek bir oyun değil. Zamanla tamamen öğrenirsiniz.

Dostum oynaya oynaya öğrenilecek bir oyun. Ya da YouTube ve Twitch'ten diğer oyuncuları izlemelisin.

Holythoth, Levo ve Uthenera benzeri insanların videolarını seyredebilirsin. Bayağı yardımcı olmuşlardı bana. Sana yardımcı olabilecek, oyunu iyi bilen biriyle girmenin de çok faydası oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı