TFT telefonda çöküyor

İşletim sistemi
Android

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Ben TFT'yi hem PC'den hem mobilden oynayan biriyim, PC'de hiçbir sıkıntı yasamama rağmen telefonda oynarken hiçbir sıkıntı yokken pat diye oyun çöküyor ve maça tekrar girdiğim gibi gene çöküyor. Çözümünü ya da neden kaynaklandığını bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben TFT'yi hem PC'den hem mobilden oynayan biriyim, PC'de hiçbir sıkıntı yasamama rağmen telefonda oynarken hiçbir sıkıntı yokken pat diye oyun çöküyor ve maça tekrar girdiğim gibi gene çöküyor. Çözümünü ya da neden kaynaklandığını bilen var mı?

Isınmadan kaynaklı olabiliyor hocam. Telefon modeliniz nedir?

Tabletimde aynı sorunu yaşadım önce APK olarak eski bir sürümü indirin sonra oyuna girin. Uygulama ayarlarından verileri sil yapın. Google Play Store'den oyunu tekrar indirin.

Tabletimde aynı sorunu yaşadım önce APK olarak eski bir sürümü indirin sonra oyuna girin. Uygulama ayarlarından verileri sil yapın. Google Play Store'den oyunu tekrar indirin.
Benim bildiğim kadarıyla riotun oyunlarını apk yükleyince ban yiyoruz ne kadar doğru bilmiyorum

Genel bir sorun var mobilde, ilgileniyorlar şuan
3 Gündür çekmediğim şey kalmadi

Şuan oyunda çökme sorunu yok ama bu kez de bazı itemler bugta kalıyor kullanamıyoruz 🙂
Şu an bendede çökme gitti ama hem gereksiz kasma var hemde bazi itemlero karakterlere koyamıyorum

Geri
Yukarı