Thaiphoon Burner read yaparak RAM özelliklerine ulaşılamıyor

LordCalap

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi read yapıp RAM'lerimin özelliklerine ulaşamıyorum. Windows 11 kullanıyorum. Hata çözümüyle ilgili kendi klasör içerisindeki not defteri talimatlarını uyguladım, virüs programını kapattım (Windows'un kendi programı harici bir program yok), BIOS ayarlarından SPD'yi 3 farklı durumda da denedim (enabled, disabled ve Auto), yönetici olarak çalıştırdım ama nafile. Hep görseldeki aynı hatayı alıyorum acaba RAM'lerde mi sıkıntı var dedim, elimde 2 çift 8 GB RAM var (Corsair ve Crucial) ama 2x8 olarak 2 farklı durumda da okumuyor. Bununla alakalı eğer varsa bildiğiniz başka aynı özelliklerde program önerisine acığım. İlgilenen herkese teşekkürler.
Donanım bilgilerim: ASUS TUF B450-PRO Gaming, Ryzen 5 3600, 2 adet Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz, 2 adet Crucial Ballistix 8GB 3000MHz

Dosya Ekleri

• burner.png
    burner.png
    48,2 KB · Görüntüleme: 29
  • burner2.png
    burner2.png
    47,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı durum var. Çözemedim. Windows 11 kullanıyorum. Valorant vs gibi anti-cheat kullanan oyunlar yüklüyse onlar engelliyor diyenler var. Bazıları format atarak çözmüşler.

Valorant oynamıyorum. Başkada anticheat kullanan oyun bi Dead by Daylight yüklü ayı simgeli bi anticheat kullanıyor. O sebep olabilir mi acaba ?
Bende de aynı durum var. Çözemedim. Windows 11 kullanıyorum. Valorant vs gibi anti-cheat kullanan oyunlar yüklüyse onlar engelliyor diyenler var. Bazıları format atarak çözmüşler.

Valorant oynamıyorum. Başkada anticheat kullanan oyun bir Dead by Daylight yüklü ayı simgeli bir anticheat kullanıyor. O sebep olabilir mi acaba?

Dediğim gibi eğer senin atmış olduğun kaynaktaki Thaiphoon Burner'ın kendi çözümü sorunu çözmediyse bu yüzden olabilir.

Evet DBD Easy Anti-Cheat kullanıyormuş. Bu da kernel level anticheat. Yani programın RAM bilgilerine ulaşmasını engelliyor olabilir ama kesin o yüzden midir bilemiyorum. Çünkü bu anti Cheat'ler sadece oyun açıkken çalışıyor.

Dediğim gibi eğer senin atmış olduğun kaynaktaki Thaiphoon Burner'ın kendi çözümü sorunu çözmediyse bu yüzden olabilir.

Evet DBD Easy Anti-Cheat kullanıyormuş. Bu da kernel level anticheat. Yani programın RAM bilgilerine ulaşmasını engelliyor olabilir ama kesin o yüzden midir bilemiyorum. Çünkü bu anti Cheat'ler sadece oyun açıkken çalışıyor.
Sildim oyunu fakat sonuç değişmedi.

Geri
Yukarı