Thaiphoon Burner'dan RAM çipi nasıl öğrenilir?

Baran Bulut

Kilopat
Daha fazla  
Hangi çip olduğunu çözemedim, fikriniz var mı?

1682377983436.png

Son düzenleyen: Moderatör:
193700188691669
193903630888360

her ikisinde de ver 4.32 . Bu ramleri 3200 mhz'e çıkarabilir miyim ve kaç voltajda çıkarayım hocam?
Samsung C-Die hocam. C-Die'ın hız aşırtma kapasitesine pek aşina değilim ama pek iyi olmadığını biliyorum.

Samsung Çöp-Die bu. Bana da denk gelmişti, yaramıyor.
Samsung C-Die hocam. C-Die'ın hız aşırtma kapasitesine pek aşina değilim ama pek iyi olmadığını biliyorum.

1682380399590.png
Hocam peki Micron R-die gördünüz mü hiç? İnternette pek bilgiye rastlayamadım. Bunun o.c. verimi nedir?

En bilinmediklerden, nadir sonuçlar var. Bana sorarsan C-Die'dan kötü bellek ancak sahte RAM'lerden çıkanlardır.
Hepsiburada'da süper fiyat, süper fırsat indirimiyle dün sipariş verdim, şuan 150 TL daha pahalı fiyattan satılıyor. Satıcı Hepsiburada idi. Sahte değildir herhalde. Hepsiburada da sahte ram satıyorsa yandık :)

Hepsiburada'da süper fiyat, süper fırsat indirimiyle dün sipariş verdim, şuan 150 TL daha pahalı fiyattan satılıyor. Satıcı Hepsiburada idi. Sahte değildir herhalde. Hepsiburada da sahte ram satıyorsa yandık :)
Öyle bir şey varsa eğer hepsiburada sahte olduğunu bilmiyordur. Günümüzde işten anlayanlar işin başında olmuyor genelde. Hepsiburadadaki elemanları da gayet kandırabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı