EA App "The App crashed unexpectedly" hatası

Bende de aynı sorun var. Epic üzerinden bf2042 aldım. Sorun düzelince yazarsanız sevinirim.

Bende de aynı sorun var, FC24'ü iade ettim baştan alıyorum şimdi, sorun çözülünce yazar mısınız?

Bende de aynı sorun var, FC24'ü iade ettim baştan alıyorum şimdi, sorun çözülünce yazar mısınız?

Sorun çözülünce lütfen yazın.

maalesef aynı sorunu yaşıyorum nfs deluxe edition almıştım steamden girmeye çalıştığımda sürekli olarak ea app crash veriyor umarım en yakın zamanda düzelir yoksa iade etmeyi düşünüyorum. tatilde oynicaktık ya mis gibi

Maalesef aynı sorunu yaşıyorum NFS Deluxe Edition almıştım Steam'den girmeye çalıştığımda sürekli olarak EA App crash veriyor umarım en yakın zamanda düzelir yoksa iade etmeyi düşünüyorum. Tatilde oynicaktık ya mis gibi.

Harbiden umarım yarına düzelmiş olur. Okul ve ödevlerden rahat oynanmıyor hafta içi oyunlar.

Bende NFS MW 2012 almıştım aynı hatayla karşılaştım. EA kütüphanemde de gözükmüyor. Acaba hesaplardan dolayı mı yoksa sistemden dolayı mı oluyor bilmiyorum çözülünce lütfen haber verin.

Hala düzelmemesi o kadar saçma ki... Ben oyunu sildim indirdim 5 saate yakın hata sadece bende var sanıp bilgisayar ayarlarıyla oynadım.

Bende NFS MW 2012 almıştım aynı hatayla karşılaştım. EA kütüphanemde de gözükmüyor. Acaba hesaplardan dolayı mı yoksa sistemden dolayı mı oluyor bilmiyorum çözülünce lütfen haber verin.
Genel bir hata, çözümü yok düzeltmeye çalışıyorlar şu an.

Bende de aynı FC 24 aldım bastım olmadı güncelleme falan en son burayı gördüm içim rahatladı PC ile alakalı değilmiş ama çabuk çözseler bari.

Bende It Takes Two aldım ancak yükleyemiyorum. EA kütüphanemde gözükmüyor ve the App crashed unexpectedly hatası veriyor. Sorun nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı