The Baby in Yellow çok korkunç mu?

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bugün Itch üzerinden oyunu indirdim. Biraz oynadım. Ellerim dahil her tarafım sırıl sıklam oldu. Bebek ikide bir yer değiştiriyor. Ben en son televizyon izldeğimiz yerde kaldım. Ondan sonra oynamadım. Bunun devamı çok korkunç mu, yoksa yine aynı korkunçluk düzeyinde devam mı ediyor?

Arkadaşlar, bugün Itch üzerinden oyunu indirdim. Biraz oynadım. Ellerim dahil her tarafım sırıl sıklam oldu. Bebek ikide bir yer değiştiriyor. Ben en son televizyon izldeğimiz yerde kaldım. Ondan sonra oynamadım. Bunun devamı çok korkunç mu, yoksa yine aynı korkunçluk düzeyinde devam mı ediyor?
Hocam bana komik geliyor oyun aksine 😅 bebekle oynuyorum durmadan tabii jumpscarelerde biraz sıçratıyor ama onun dışında çok korkunç değil bence.

Jumpscare geleceğini anlıyorsunuz zaten. Oyun bebeğin yer değiştirmesinden ve altını değiştirmekten ibaret. :D

Bence bu oyunda terliyorsanız korkudan korku oyunları size göre değildir. Bende böyle oyunlarda korkudan terliyorum o yüzden korku oyunu oynamıyorum.

Bence son günlerde bi korku oyunu çılgınlığı başladı. Yayıncı/Youtuber lara para ile reklam yapıp anlık patlama yaratıyorlar sonra fıss.. sönüyorlar tek özgün olan oyun Phasmophobia.

Hiç korkunç değil sadece çok ani jumpscare yiyorsunuz o kadar.
Hocam çok teşekkür ederim.
Bence bu oyunda terliyorsanız korkudan korku oyunları size göre değildir. Bende böyle oyunlarda korkudan terliyorum o yüzden korku oyunu oynamıyorum.
Bana da öyle geliyor. Korku oyunu olmasa bile herhangi bir oyunda aniden karşıma bir şey çıksa zıplıyorum.

Bence son günlerde bir korku oyunu çılgınlığı başladı. Yayıncı/Youtuberlara para ile reklam yapıp anlık patlama yaratıyorlar sonra fıss. Sönüyorlar tek özgün olan oyun Phasmophobia.

O oyunlar hakkında gizem videoları çekenler var, o asıl tiksindirici şey oluyor. Bazı yayıncılardan onun yüzünden ekstra sevmemeye başladım.

Bence son günlerde bi korku oyunu çılgınlığı başladı. Yayıncı/Youtuber lara para ile reklam yapıp anlık patlama yaratıyorlar sonra fıss.. sönüyorlar tek özgün olan oyun Phasmophobia.
Hocam ben yayınlardan görmedim. Hayatımda bir defa bile yayın izlemedim. Uygulamayı indirdiğim zaman ücretsiz bir kaç oyun indirdim. Bu da onlardan biriydi sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı