The Banner Saga %100 Türkçe Yama

Makaleler
10
Daha fazla  

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla

Virüs Total Sonucu - Tıkla

Kurulum Şifresi: Bannertr_Sage

Kurulum: "TheBannerSaga" yoksa "tbs" klasörü içine atın ve kurun.

Yama Google Çeviridir ve sadece 1. oyunu içerir.

1641653306522.png

1641653325718.png

1641653337261.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi bir çeviri gelmesi zaten pek mümkün değil bu saatten sonra.

Resmi çeviri var diye biliyorum sadece çıkarmadılar sanırım para mevzusundan dolayı. Hatta bir sitede hazır şeklinde gösteriliyordu, bence kullanıma sunarlar ama ne kadar sürer orasını bilemem.

Resmi çeviri var diye biliyorum sadece çıkarmadılar sanırım para mevzusundan dolayı. Hatta bir sitede hazır şeklinde gösteriliyordu, bence kullanıma sunarlar ama ne kadar sürer orasını bilemem.

2014'te çıkmış bir oyun. Şu an aktif olarak oynayan pek insan olduğunu sanmıyorum. Yani o yamayı çıkarmak için bayağı geç kalmışlar.

2014'te çıkmış bir oyun. Şu an aktif olarak oynayan pek insan olduğunu sanmıyorum. Yani o yamayı çıkarmak için bayağı geç kalmışlar.
Firma başlangıçta Türkçe dil desteği için anlaşmışlar sonra döneklik edip yamayı çıkarmıyoruz demiş. Olan oyunu çeviren ekibe oldu. Anlaşmalarından dolayı yamayı da link olarak veremiyorlar. Yama öyle kaldı. Yoksa oyunun tamamlanmış çevirisi var.

Firma başlangıçta Türkçe dil desteği için anlaşmışlar sonra döneklik edip yamayı çıkarmıyoruz demiş. Olan oyunu çeviren ekibe oldu. Anlaşmalarından dolayı yamayı da link olarak veremiyorlar. Yama öyle kaldı. Yoksa oyunun tamamlanmış çevirisi var.

Olan çeviri firmasına olmadı, yanlış bilgi vermeyin. Çeviren firma AiBell, profesyonal bir çeviri şirketiler, oyunu çevirip ücretini aldılar. Oyunun yapımcı firması çeviriyi oyuna eklemek için gerekli bandswitch ve kaynak ayıramadığından erteledi ve henüz hala eklemediler, görünüşe göre eklemeyi de düşünmüyorlar.

Yanlış bilgi vermedim. Paralarını alsalar bile o kadar emek verip çevirilen yamanın hiçbir şekilde yayınlanmıyor olması bile çeviren kişiler için kötü bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı