The Battle for Middle-Earth II Windows 10 Çalıştırma Rehberi

DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yapar mısınız ?

Recep bey dediklerinizin hepsini yapmış bulunmaktayım. Önce bilgisayarımdaki bfme2 oyununu kaldırdım ardından DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yaptım. Oyunu tekrar yükleyip crack yapmadan önce v1.06'yı kurdum ve sonrasında crack yaptım. Sonrasında "My Battle for Middle-earth(tm) II Files"ın içine options klasörünü atıp Maps klasörü açtım. Fakat hala sorun çözülmedi ve "Exception in exception handler" hatası almaya devam ediyorum.
Ayrıca "Windows 10 Build 1607 güncellemesi" bilgisayarımda mevcut.
Ekran kartım "NVIDIA Geforce gtx 850M"
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Bey bilmiyorum yayıncılık alışkanlıklarından ötürü mü yoksa hobileriniz arasında yer aldığından ötürü mü bu konuyu açtınız ama şöyle söyleyeyim, bu oyunu sevdiğinizi bilmiyordum. :D Benim için güzel bir haber oldu. :D Bir zamanlar hastasıydım bu oyunun hala da çok seviyorum. LOTR'a olan ekstra bir hayranlık ta var tabii ki. Şimdi görünce bu başlığı duygulandım.

İyi sosyaller. :D

Recep Bey bilmiyorum yayıncılık alışkanlıklarından ötürü mü yoksa hobileriniz arasında yer aldığından ötürü mü bu konuyu açtınız ama şöyle söyleyeyim, bu oyunu sevdiğinizi bilmiyordum. :D Benim için güzel bir haber oldu. :D Bir zamanlar hastasıydım bu oyunun hala da çok seviyorum. LOTR'a olan ekstra bir hayranlık ta var tabii ki. Şimdi görünce bu başlığı duygulandım.

İyi sosyaller. :D

LotR serisinin kitaplarını okudum. Bazı oyunlarını da oynadım ama bu oyunu çok fazla oynamaya vaktim olmadı. Konuyu açmaktaki asıl amacım oyunu oynamak isteyenlere yardımcı olmak. Öte yandan seriyi çok sevdiğimi söyleyebilirim. Hobbit ve Silmarilyon'u da okudum.

LotR serisinin kitaplarını okudum. Bazı oyunlarını da oynadım ama bu oyunu çok fazla oynamaya vaktim olmadı. Konuyu açmaktaki asıl amacım oyunu oynamak isteyenlere yardımcı olmak. Öte yandan seriyi çok sevdiğimi söyleyebilirim. Hobbit ve Silmarilyon'u da okudum.

Anladım Hocam. Ben de neredeyse tüm kitapları okudum. Çok ayrı ve zevkli bir evren hakikaten. İlaveten yüzüklerin efendisi üçlemesinin genişletilmiş sürümünü temin etmiştim extended bluray diye geçiyor, birkaç sefer onu izledim. 10 numara bir evren kısacası.

Tabii oyun ayrı bir güzel.

Son olarak, hocam ben katı bir Tesla hayranıyım. Tesla CEO'su Elon Musk'ın da en çok tavsiye ettiği kitaplar arasındaymış LOTR. Kendisi modern yüzyılın dahilerinden diyebilirim biyografisi muhteşem. Gerçi zaten haberiniz vardır.

9 books that Elon Musk thinks everyone should read

Şimdiden iyi oyunlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı