The Callisto Protocol ön yüklemeye açıldı!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Akıllılara bak bitirmiş miş. Oyununa sahip çıkaydın da. Fiyat hatası yapıp koymayadın. Bir de sanki kaç kişi 5 dolardan almış oyunu. Çok kısa sürede düzelttiniz zaten. Siz onu bunu geçin bu oyundaki optimizasyon ve teknik problemlerin hesabını verin. Oyunculardan utanmadınız mi bu oyunu böyle çıkartmaya ertleseydiniz. Bu açıklamalar hiç yakışmamış kendi yaptıkları haltı da örtmeye yetmez.

Akıllılara bak bitirmiş miş. Oyununa sahip çıkaydın da. Fiyat hatası yapıp koymayadın. Bir de sanki kaç kişi 5 dolardan almış oyunu. Çok kısa sürede düzelttiniz zaten. Siz onu bunu geçin bu oyundaki optimizasyon ve teknik problemlerin hesabını verin. Oyunculardan utanmadınız mi bu oyunu böyle çıkartmaya ertleseydiniz. Bu açıklamalar hiç yakışmamış kendi yaptıkları haltı da örtmeye yetmez.
Talha Aynacı ironi yapmış.

Oyun ilk açıldığında 2 FPS'leri falan görüyor. Ancak 10-15 saniye kadar bilgisayarı kendi haline bıraktığımda düzeliyor. RT hariç her şeyi fulledim FSR açık 80-100FPS arası veriyor. Stutter falan da almadım. Optimizasyonu söylenen kadar kötü değilmiş. (benim deneyimim bu yönde en azından)

Game Tester'lar mezara mı girdi ne oldu bunlara? Oyunu çıkarmadan hiç mi farklı donanımlarla test ettirmiyorsunuz? Farklı donanımı geçtim genel olarak PC'de donma takılma sıkıntıları var, hiç mi PC'de test etmediniz bu oyunu? Adamlar boşa mı yaşıyor yahu?

Oyunu biraz önce bitirdim. Bugün gelen güncelleme ile düzelttik demişler ancak ben daha çok sorun yaşadım. Dün yağ gibi akan oyun bugün yer yer 30fps leri gördü. Final Boss dışında oyunu beğendim, fazla kanser olmuş son boss.

Son düzenleme:
Oyunu biraz önce bitirdim. Bugün gelen güncelleme ile düzelttik demişler ancak ben daha çok sorun yaşadım. Dün yağ gibi akan oyun bugün yer yer 30fps leri gördü. Final Boss dışında oyunu beğendim, fazla kanser olmuş son boss.
Hocam oyuna daha başlamadım ama oyun sonu bossu ile alakalı spoiler yedim. Yani kim olduğu, dönüşüm geçirdiği vs. ile ilgili. Sizce çok büyük bir spoiler mi hikayenin genel akışı içerisinde?

Geri
Yukarı