The Callisto Protocol ve Dead Island 2 kaç TL'ye satılmalı?

Key olarak satılmazsa problem yok Sony oyunları 500 TL çıkıyor ben 250 TL aldım Uncharted :D misal örnek.
Key şu an yok. Elini çabuk tutsun her ihtimale karşı. Ben ucuza vermezdim hemen. 400'den inerdim yavaş yavaş. Forumda konu da açabilir. Ben 1 hafta içinde Calisto'yu 400 TL'ye satacağını düşünüyorum. Dead Island'den emin değilim. Hem Epic Games kodu hem de iyi olup olmayacağı belli değil. Calisto çok gazlı geliyor ama satılır rahat bence.

Key şu an yok. Elini çabuk tutsun her ihtimale karşı. Ben ucuza vermezdim hemen. 400'den inerdim yavaş yavaş. Forumda konu da açabilir. Ben 1 hafta içinde Calisto'yu 400 TL'ye satacağını düşünüyorum. Dead ısland'den emin değilim. Hem Epic Games kodu hem de iyi olup olmayacağı belli değil. Calisto çok gazlı geliyor ama satılır rahat bence.

Dead Space serisini bitirmiş biri olarak bende merak ediyorum hocam key olarak satışa çıkar inşallah güzel fiyata alabiliriz :D

the callisto protocol™ - Steam = 499 TL​

Dead ısland™ 2 - Epic Games = 429 TL​

Bu oyunları satmayın oynarsınız bence Dead island 2 250 TL verebilirseniz alırım sizden ama vermezsiniz sanırım. :)

Hepsiburada'ya yazdım kod verin diye, bu oyunlar için bana tek kod verilmiş
İkisi için tek kod mu yoksa eksik mi verdiler bana?
Hepsiburada'ya sordum aynı kod ile ikisini de alabilirsin diyor.
Bu oyun kodlarını satmak istiyordum ben nasıl yapacağım?
İkisine tek müşteri bulunacak galiba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı