The Callisto Protocol yorumum

Ya bir bitmediniz. O kadar zaman oyunun çıkmasını beklemişiz şimdi de düzelmesini mi bekleyelim? Optimizasyonu bozuk oyun çıkartmak moda oldu. Hadi Cyberpunk falan açık dünya tonla NPC var. Ama bu oyun linear renderlayacağı obje sayısı Cyberpunk'ın yarısı bile değildir. RX 6700'de Ultra ayarlarda 35-95 arası FPS alıyorum ara ara da takılıyor.

Hocam CP2077 ilk çıktığında NPC sayısı ciddi oranda azdı ve yapay zeka yoktu zaten. Ha CP2077 optimize olamamış açık dünya falan ama bu kadar buglı çıkması kabul edilebilir değil. Bu oyun da açık dünya değil ve optimize olamaması kabul edilebilir değil. Neyse ben RDR2 oynuyorum daha oynayacağım bir sürü oyun var sıra The Callisto Protocol'e gelince bakarız artık umarım düzeltirler.

Ne düzeltecek, düzeltsin öyle çıkarsın. Olumsuz eleştirilerde haklılar. Kimse oynayamadığı oyuna yüksek puan vermez. Ki o kadar da iyi bir oyun değil zaten.
Knk duyduğuma göre bir patch gelmiş çok küçük takılmalar varmış 3070 de ve 1650 de sağlam çalışıyor diyorlar

Hocam CP2077 ilk çıktığında NPC sayısı ciddi oranda azdı ve yapay zeka yoktu zaten. Ha CP2077 optimize olamamış açık dünya falan ama bu kadar buglı çıkması kabul edilebilir değil. Bu oyun da açık dünya değil ve optimize olamaması kabul edilebilir değil. Neyse ben RDR2 oynuyorum daha oynayacağım bir sürü oyun var sıra The Callisto Protocol'e gelince bakarız artık umarım düzeltirler.
Hocam cp2077 de hata fazla idi oyun neredeyse yapılmamış gibiydi ps4 tarafında ama callistoda sadece sıkıntı optimizasyon

Son düzenleme:

Geri
Yukarı