The Crew 2 alınır mı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Xbox Game Pass'den Forza 5 ile 4'ü oynamıştım Cloud'dan ve 5'i çok beğendim. The Crew 2'de hoşuma gitti hem Mapi'de gayet güzel gibi. Play Store'dan alacaktım oyunu bazı sorularım olacaktı.

1. oyun alınır mı?
2. oyunun Special Edition ile Normal'i ile arasındaki fark nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen The Crew 2 yi oynamadım ama kuzenim oynamıştı forzadaki zevki alamadığını söyledi. Çok fazlada oynamadı acıkcası

Benim hoşuma gitti hocam ayrıca Forza'da kaç yüz saatim var ama Forza'nın mapi hiç beğenemedim bu oyunun mapide çok hoşuma gitti
Benim şahsi olarak zaten yarış oyunlarıyla fazla aram yok fiyatını bilmiyorum ama çok pahalı değilse yarış oyunlarını seviyorsanız bence yine alınabilir. Ama kuzenim çok fazla beğenmediğini söylemişti ondan sonra forza oynamaya devam etmişti bi 10 saat kadar crew oynadıktan sonra ama sürekli aynı oyunu oynamakta sıkıyordur tabi bilemiyorum. O arada daha çok yarış oyunlarına giriyor

Benim şahsi olarak zaten yarış oyunlarıyla fazla aram yok fiyatını bilmiyorum ama çok pahalı değilse yarış oyunlarını seviyorsanız bence yine alınabilir. Ama kuzenim çok fazla beğenmediğini söylemişti ondan sonra Forza oynamaya devam etmişti bir 10 saat kadar Crew oynadıktan sonra ama sürekli aynı oyunu oynamakta sıkıyordur tabii bilemiyorum. O arada daha çok yarış oyunlarına giriyor.

Play Store'da 33'dü yanılmıyorsam standartı.

Anladım aslında uygun bir fiyat yarış oyunlarını fazla oynuyorsanız bence denenebilir. 2.sorunuza gelirsek firma Ubisoft olduğu için ekstra arabalar ya da Online da sizi öne geçirecek şeyler sunuyordur Ubisoft'un genellikle sundukları o şekilde oluyor sadece tahmin ediyorum ama rainbowdada standartda hiçbir Hero açık olmadan Special Edition gibi daha yüksek alırsanız ekstradan baslangıcta 6 tane falan Hero veriyordu ama beleşede açılabilecek şeylerdi Crew dede ona benzerdir diye tahmin ediyorum

Anladım aslında uygun bir fiyat yarış oyunlarını fazla oynuyorsanız bence denenebilir. 2.sorunuza gelirsek firma Ubisoft olduğu için ekstra arabalar ya da Online da sizi öne geçirecek şeyler sunuyordur Ubisoft'un genellikle sundukları o şekilde oluyor sadece tahmin ediyorum ama rainbowdada standartda hiçbir Hero açık olmadan Special Edition gibi daha yüksek alırsanız ekstradan baslangıcta 6 tane falan Hero veriyordu ama beleşede açılabilecek şeylerdi Crew dede ona benzerdir diye tahmin ediyorum

Baktımda speical Edition'da sadece Porsche 911 speedster ile dodge Challenger demon veriyor.

Normali 33.
Special 44 TL demon'uda seviyorum ama Hellcat'i kullanırım en kötü dodge.

Arkadaşlar kusura bakmayın bir hata yapmışım;

Season Pass 35 DLC
Special Edition 52
Normal oyun 44 TL imiş karıştırmışım.

PS4 varken oynuyordum şahsen ben keyif alıyordum alınır.

Hocam sormak şimdi aklıma geldi de açıkçası ben çok fazla para kasmakla uğraşmayı sevmeyen biriyim oyunda para kasmak kolay mı?

Son düzenleme:
Normali 33.
Special 44 TL demon'uda seviyorum ama Hellcat'i kullanırım en kötü dodge.

Arkadaşlar kusura bakmayın bir hata yapmışım;

Season Pass 35 DLC
Special Edition 52
Normal oyun 44 TL imiş karıştırmışım.

Hocam sormak şimdi aklıma geldi de açıkçası ben çok fazla para kasmakla uğraşmayı sevmeyen biriyim oyunda para kasmak kolay mı?
Yarışlarla özellikle büyük yarışlarda güzel para kasıyorsun aşırı kolay değil ama zor da değil.

Geri
Yukarı