The Crew 2 deneyimi

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Bu indirim döneminde yarış oyunlarına ilgim olmadığı halde Steam üzerinden 45 TL'ye The Crew 2'yi satın aldım ve oynamaya başladım. Oyunun çok geniş bir haritası ve açık dünyası mevcut. Araba seçtikten sonra yarış kısmını yapmak yerine haritasında öylesine araba sürüyorum, diğer rastgele eşlesen online oyuncular ile birlikte. Açık dünyasında çeşitli ödüller veren aktiviteler de mevcut, oyunda motordan helikoptere kadar birçok fazla araç var. The Crew 2'yi henüz iki saat oynadım ve özellikle de indirim zamanı alınabilecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Siz Technopat üyeleri olarak bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben 120 saat kadar oynadım, haritadaki tüm otobanların birbirine benzediğini düşünüyorum. Bir süre sonra yolların farkı sadece dönüşler oluyor. Ultra ayarlarda bile otobanda motor ile gazlarken ağaçlar kalitesiz ve sürekli yaklaştıkça renderlanıyor bu da kötü bir görüntü ortaya çıkartıyor. Açıkçası Forza oynamadan önce oyun oynanabilir derecedeydi benim gözümde fakat Forza aldıktan sonra (yaklaşık 7-8 ay önce aldım Forzayı) ve oynadıktan sonra Crew'e nasıl 120 saat verdiğimi düşündüm. Artık girersem sadece motor sürmek için giriyorum şahsen araba sürüşünün ve fiziklerin kötü olduğunu düşünüyorum. Fakat iyi bir alternatif olabilir haritada gezmek isteyenler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı