The Crew 2 hangi versiyonu alınmalı?

ribozomalRNA

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese The Crew 2 almaya karar verdim ama hangi versiyonunu almalıyım bilmiyorum şu anda standart versiyonu 56 TL, Deluxe 67 TL, Gold ise 101 TL.
Gold almaya değer neleri var pek anlayamadım kafamda standart versiyonu almak var ama sizin de tavsiyelerinizi istiyorum. Gold ile standart versiyonu arasında ne farklar var? Ayrıca Steam'den mi yoksa UPlay'den mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir öneri yapmak istiyorum. The Crew ile uğraşmak yerine bilgisayarınız kaldırırsa Forza Horizon 4 alın. Kesinlikle ama kesinlikle çok büyük bir fark var ve siz bu farkı emin olun hissedeceksiniz.

Farklı bir öneri yapmak istiyorum. The Crew ile uğraşmak yerine bilgisayarınız kaldırırsa Forza Horizon 4 alın. Kesinlikle ama kesinlikle çok büyük bir fark var ve siz bu farkı emin olun hissedeceksiniz.
Öneriniz için çok teşekkür ediyorum ama Forza Horizon 4'e sahibim ve The Crew 2 biraz daha farklı arcade olduğu için denemek istiyorum.

Deluxe'de farklı olarak Motorsports Digital Deluxe Pack gözüküyor ve sadece 3 tane araç mı fark ediyor?
Bildiğim kadarı ile evet. Gerçi pek artısı da yok. İstediğinizi alın, ama Standard dışındakilere para ermek, tekrar düşündüm de saçma oluyor. Sürekli kullanacağın araçlar değiller bir de.

Bildiğim kadarı ile evet. Gerçi pek artısı da yok. İstediğinizi alın, ama standard dışındakilere para ermek, tekrar düşündüm de saçma oluyor. Sürekli kullanacağın araçlar değiller bir de.

Anladım teşekkür ederim peki Steam ya da UPlay'den almak arasında bir fark var mıdır? Mesela haftalık ödül verme falan gibi.

Geri
Yukarı