Ubisoft Connect The Crew 2 kütüphanede gözüküyor ama yüklenmiyor

WhiteAngell28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, benim Ubisoft kutuphanemde Full demo değil The Crew 2 gözüküyor fakat yüklemeye çalıstıgımda Steam açılıyor ve lisans yok diyor. Bunun sebebi nedir? Bu sorun çözülmezse en ucuz nereden The Crew 2 alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu biliyoruz herhalde ne kadar pahalı biliyor musun?

Tamam önerme yaptın ama cok pahalı orada direk ora geldi ayrıca aklıma.

Merhaba, benim Ubisoft kutuphanemde Full demo değil The Crew 2 gözüküyor fakat yüklemeye çalıstıgımda Steam açılıyor ve lisans yok diyor. Bunun sebebi nedir? Bu sorun çözülmezse en ucuz nereden The Crew 2 alabilirim?

Görsel yüklemeyi unutmuşum.

Dosya Ekleri

• IMG_20240106_220053.jpg
    IMG_20240106_220053.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 15
Onu biliyoruz herhalde ne kadar pahalı biliyor musun?

Tamam önerme yaptın ama cok pahalı orada direk ora geldi ayrıca aklıma.

Görsel yüklemeyi unutmuşum.
Ubisoft, The Crew 2'yi Steam'den satın alıp, Uplay'e eklediğiniz için bunu yapıyor. The Crew 2'yi satın aldığınız hesabı kaldırıp, daha sonra başka Steam hesabı eklemiş olabilir misiniz? Oyuna tıklayınca giriş yaptığınız Steam hesabının satın almalarından The Crew 2'yi satın alıp, almadığınızı kontrol eder misiniz?

Ben Steam'den The Crew 2 almadımki hesapları bir kontrol edem.

Daha önceden demo oynamıştım.

Düzenleme hesaplarımda The Crew 2 gözükmüyor ya çok saçma ya oyunu indiremiyorum ama oyuna sahipsin diyor Ubisoft desteğe yazmıştım orada da hiçbir şey bulamadılar bari en ucuz nereden The Crew 2 alabilirim ya da 400TL The Crew 2'ye değer mi yardımcı olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı