The Crew 2 vs. Red Dead Redemption 2

RDR 2 gerçekten değiyor mu parasına? Yoksa dolardan dolayı aşırı pahalı mı?

Mesajım hala geçerliliğini koruyor. Biri türünün en başarılı oyunlarından biri, 2018'in en iyi ikinci oyunu. Diğeri araba kullanmanın zevksiz olduğu kötü bir araba yarışı. Hani ikisi de türünün en iyisi olur da anlarım.

Peki araba yarış için ne önerirsiniz Epic Games'ten?
Crew oyunu zaten sürekli Uplay üzerinden indirimde oluyor.

Hocam ama ben Gold Edition'dan bahsediyorum.

RDR 2 gerçekten değiyor mu parasına? Yoksa dolardan dolayı aşırı pahalı mı?
👇
The Crew 2'ye para vermeye değmez. Red Dead Redemption 2 için verilen 120 Liranın her kuruşuna değer.
Peki araba yarış için ne önerirsiniz Epic Games'ten?
Şu an bana göre piyasadaki açık ara en iyi yarış oyunu Forza Horizon 4 ama o da sadece Microsoft mağazasında. Bu arada Red Dead Redemption 2 Ultimate ve The Crew 2 Gold Edition sahibiyim. Yani ezbere konuşmuyorum.

Şu an bana göre piyasadaki açık ara en iyi yarış oyunu Forza Horizon 4 ama o da sadece Microsoft mağazasında. Bu arada Red Dead Redemption 2 Ultimate ve The Crew 2 Gold Edition sahibiyim. Yani ezbere konuşmuyorum.

Hocam bir de benim RDR 2 oynayacak arkadaşım yok yani tek başıma Online sıkar mı? Mesela GTA 5'te sıkıyor.

Bu karşılaştırma biraz saçma olmuş, RDR 2 çok daha iyi bir oyun. Ancak Crew 2'de boş bir oyun değil, arcade seviliyor ise alınabilir. Eğer bütçeniz RDR 2 için yetiyorsa durmayın alın bence, tabii İngilizceniz yeterli olur ise.

Sonuçta Watch Dogs 2 yeni başlayacağım hikaye tarzı oyuna ihtiyacım yok ama araba yarış oyunu çok istiyorum.
Bu karşılaştırma biraz saçma olmuş, RDR 2 çok daha iyi bir oyun. Ancak Crew 2'de boş bir oyun değil, arcade seviliyor ise alınabilir. Eğer bütçeniz RDR 2 için yetiyorsa durmayın alın bence, tabii ingilizceniz yeterli olur ise.

İngilizcem yeter köşede duran paramda var ama dediğim gibi hikaye tarzı oyuna ihtiyacım yok daha GTA 5'i bitirmedim ve yeni Watch Dogs 2 aldım.

Gold Edition farkları neler?
  • Sezon kartı
  • 22 araca erken erişim.
  • Mağazada %20 indirim.
  • 3 özel araç, 1 özel ev ve 2 kıyafet.
  • Motor Sporları Deluxe Paketi.
crew2-buy_v2-ncsa-details-gold_digital-1920x1080.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı