The Crew Belirli Bir Yarışta Oyunun Takılması

S1nanozk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar, bu ara oyun hakkında epey bir konu açıldı birçok kişi problem yaşıyor sanırım.

Ben oyunu indirip kurdum, oynuyorum da. Lakin bir yarışta sürekli aynı yerde kilitleniyor ekran. Sesler falan hatta diğer yarışçıların haritadan devam ettiklerini de görüyorum ama beklesem de bir şey değişmedi. İki sefer denedim. O görev haricinde serbest dolaşma ya da başka yarışa da girdim bir sıkıntı olmadı. Başına bu tip bir problem gelen var mı, neden kaynaklanıyor olabilir?

Yarışa gitmedim, farklı bir göreve 'Set waypoint' üzerinden gidiyordum bir süre sonra aynı şekilde yine kaldım. Bahsini ettiğim yarıştaki problem de aynı şekilde. Görev yöneticisinden oyunu kapatmak durumunda kalıyorum bu şekilde.

Oyunun ücretsiz olmasından dolayı mıdır bilmiyorum aralıklarla bu sorunu başka yerlerde de yaşamaya başladım. Kaldı ki haritada bazı yerlerde yarışmak için 'Buy to Wild Run' diyor. 70tl civarı bir ücrete tabi.
Ücretsiz oyundan bu kadar anlaşılan!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı