The Crew Beta Gameplay (İnceleme)

Yine bayadır ortalıklarda yoktum. Yine yeni bir video ile karşınıza geldim. Bu kez madem elimde The Crew Beta kodu var, bende bir video çekip, geri geleyim dedim. Oyun gerçekten çok iyi olmuş. Ah birde mekanikler biraz daha iyi olaymış, tadından yenmeyen bir oyun olacaktı. Ama başlıkta da yazdığı üzere, Beta sürecinde olan bir oyun. Bakalım çıkış tarihine kadar daha ne kadar gelişme gösterecek? Göreceğiz. İyi seyirler dilerim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun çok güzelde bende alamadım kodu. :/ Bekleyeceğiz galiba.
Adsız.jpg

Kasım ayında çıkıyor olması lazım. Herkese kod gelmiyor arkadaşlar. Bazılarına geliyor, bazılarına gelmiyor. Bu gün son gün zaten.

Not : Yeni bir video ile büyük ihtimal yarın geliyorum. Bu kez Maine Highlands'ten Los Angeles'a kadar sürüş yapıyorum. Yani haritanın sağ üst köşesinden, sol alt köşesinde olan bölgeye. Tam 128 km! Beklemede kalın. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı