The Crew Çalışmayı Durdurdu

Makaleler
1
Yer
Ankara
@Recep Baltaş
@MF
@Murat5038
Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, olay görüntüleyicisi raporu şöyle;

Kod:
Hatalı uygulama adı: TheCrew.exe, sürüm: 1.1.6.0, zaman damgası: 0x5820e896
Hatalı modül adı: TheCrew.exe, sürüm: 1.1.6.0, zaman damgası: 0x5820e896
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x000000000161dd77
Hatalı işlem kimliği: 0x1e4
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d24e3a7a8ae910
Hatalı uygulama yolu: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\The Crew (Worldwide)\TheCrew.exe
Hatalı modül yolu: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\The Crew (Worldwide)\TheCrew.exe
Rapor kimliği: 1371a9e1-ba2e-11e6-833a-14dae992b714
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Ekran kartım HD5570 en son AMD Crimson 16.2.1 sürücüsü yüklü. İşletim sistemim Windows 8.1, Uplay'den oyun dosyalarını da doğrulamama rağmen bir sonuca varamadım, araştırma yaptım ve hatta Recep beyin verdiği çözüm yollarının tamamını denedim ama yine bir sonuca ulaşamadım. Bu sorunun çözümü var mı acaba?

Arkadaşım Crew benim en çok uğraştığım oyunlardan biridir al sana çözümler.
- Oyunun dosya konumuna girip Directx falan ne varsa kur eğer frameworklar varsa repairle
- Oyunu yönetici olarak dene Antivirüsü kapat
- Dediklerim olmaz ise hiç uğraşıp canını sıkma oyunu yedekle 1 sene sonra yine uplayin içine at oyunu indirmeyi dene uplayden dosyalar doğrulanır sonra dene muhtemelen optimizasyon ve hatalar ,güncelleme ile silinmiştir

Arkadaşım Crew benim en çok uğraştığım oyunlardan biridir al sana çözümler.
- Oyunun dosya konumuna girip Directx falan ne varsa kur eğer frameworklar varsa repairle
- Oyunu yönetici olarak dene Antivirüsü kapat
- Dediklerim olmaz ise hiç uğraşıp canını sıkma oyunu yedekle 1 sene sonra yine uplayin içine at oyunu indirmeyi dene uplayden dosyalar doğrulanır sonra dene muhtemelen optimizasyon ve hatalar ,güncelleme ile silinmiştir
Teşekkürler, dediklerinizi daha önce uygulamış ve bir sonuca ulaşamamıştım. Galiba sizin dediğiniz gibi boşverip başka oyunlara yönelmeliyim.

Abilerim öncelikle selamın aleyküm i3 3220 işlemci asus h61mk anakart samsung 840 evo 256 gb ssd 4 gb ram msı gtx 560ti model bileşenlerim var oyuna giriyorum 30 fps de veya 60 fps de görüntü ayarlarını farklı farklı denememe ragmen oyun pause menu den play ekranına geçiş sırasında bilgisayarı yeniden başlatıyor yardımcı olur musunuzrica ediyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı