The Crew E3 2013 Gameplay Walkthrough

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Oyun cidden ilgimi çekmeye başlamıştı...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen. Gerçekten farklı bir şeyle gelmeli ki NFS, taht da hala oturduğunu belli etsin. Yoksa The Crew ve niceleri, oldukça sağlam yapımlar.

Ubisoft'un yükselişi.
Harita ne öyle gez gez bitmez ama biter ya. :) Yayaların olması beni sevindirdi el frenini çekip arabanın arkasıyla yayalara çarpmak istiyorum. :)

Underground 2'yi oynarken hala zevk alıyorsam, NFS bu işi 10 senedir halledememiş :) Umarım Ubisoft'un bu oyunu görünen gibi olur.

Undergroun 2 çok geniş modifiye imkanı verdi başka oyunlarda pek yoktu ama NFS serisinde en zevk aldığım modifiye konusunda Pro Street, severek oynadığım Undercover olmuştur sonrası yok. :)

Ubisoft'un yükselişi.
Harita ne öyle gez gez bitmez ama biter ya. :) Yayaların olması beni sevindirdi el frenini çekip arabanın arkasıyla yayalara çarpmak istiyorum. :)

Evet yapmak istersin, ancak benim oyundan bir nebze de olsa soğutan, yayalara çarpınca yayaların birden kenara olduğu gibi kayması. Yani bir nevi onlara çarpmama. Umarım ben yanlış görmüş olurum ve yayalara çarpınca onlardan kan dahi görürüz. (Evet vahşiyim hocam, kan istiyorum!)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı