The Crew

wario1453

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ;
Crew i 3 gün önce aldım dün indirmesi bitip oyun kurulmuş kardeşim oyunu açıp oynamış 5 dk. sonra hikaye kısmındayken beklemeden oyundan alt f4 ile çıkmış . şimdi oyun açılmıyor Windows uygulamayı durduruyor. hata hakkında bilgi de vermiyor. u play den oyun dosyalarını 3kere kontrol ettirdim fayda etme di.
Windows güncellemelerini de yaptım epey birikmişler bu da çare olmadı. sonra oyunun belgeler kısmında ki dosyayı sildim belki save dosyası vs bozulmuştur tekrar oluştursun diye ama buda fayda etmedi. şimdi oyunu tamamen kaldırıp yeniden mi indirmem gerekiyor uplay den. oyunun başlangış ta sesleri kesik kesik gelip logosu dona dona hareket ediyor sonra Windows uygulamayı durduruyor çözüm yada hata kodu da yok zaten a.k.k ye takıldım oyunu tekrar indirmek istemiyorum. varmıdır bir çaresi bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı