The Crew Rusçadan İngilizceye Çevirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ubisoft'un saçma sapan Steam fiyatlandırmasından dolayı The Crew'in Rus sürümünü satın aldınız ve oyunu İngilizce yapmak istiyorsunuz. Dert değil. Adım adım oyunu İngilizce yapıyoruz.

1. İlk olarak bu torrent dosyasını indirip çalıştırıyoruz:

Kod:
    3DMGAME-The Crew PC Gold Edition-3DM

2. Dosyadaki her şeyi indirmeyeceğiz. Sadece The Crew\data_win32\pc_steam_ww klasörünü indireceğiz:

3DM.jpg

3. Şimdi inen klasörün adını pc_steam_ww'dan pc_ww olarak değiştirin ve klasörü X:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\The Crew (Russian)\data_win32 klasörüne kopyalayın.

4. Windows + R tuşuna basın ve gelen kutuya regedit yazıp Kayıt Defteri'ni açın. Burada şu klasöre gidin:

Kod:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Launcher\Installs\507

5. Burada yer alan Language kısmındaki ru-RU değerini en-US olarak değiştirin. Bu şekilde olmalı (Oyun bende E sürücüsüne kurulu, sizde C olacaktır):

upload_2014-12-8_22-57-49.png

6. Artık oyunu İngilizce olarak oynayabilirsiniz! Keyifli oyunlar!

Son düzenleme:
Ubisoft'un saçma sapan Steam fiyatlandırmasından dolayı The Crew'in Rus sürümünü satın aldınız ve oyunu İngilizce yapmak istiyorsunuz. Dert değil. Adım adım oyunu İngilizce yapıyoruz.

1. İlk olarak bu torrent dosyasını indirip çalıştırıyoruz:

Kod:
    http://kickass.so/3dmgame-the-crew-pc-gold-edition-3dm-t9919332.html

2. Dosyadaki her şeyi indirmeyeceğiz. Sadece The Crew\data_win32\pc_steam_ww klasörünü indireceğiz:

Eki Görüntüle 36312

3. Şimdi inen klasörün adını pc_steam_ww'dan pc_ww olarak değiştirin ve klasörü X:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\The Crew (Russian)\data_win32 klasörüne kopyalayın.

4. Windows + R tuşuna basın ve gelen kutuya regedit yazıp Kayıt Defteri'ni açın. Burada şu klasöre gidin:

Kod:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Launcher\Installs\507

5. Burada yer alan Language kısmındaki ru-RU değerini en-US olarak değiştirin. Bu şekilde olmalı (Oyun bende E sürücüsüne kurulu, sizde C olacaktır):

Eki Görüntüle 36317

6. Artık oyunu İngilizce olarak oynayabilirsiniz! Keyifli oyunlar!

Selamun aleykum. The crew dosyasını sadece 'steam' ı seçmeden tümünü indirmiştim. Şu an kurulu ve tekrar indirmeden dilini nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim . .

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değil. Torrentden indirdim ve açılırken Uplay üyelik girişi falan da istiyor. :(

Merhaba dediklerinizi yaptım ama açılışta rusça yazılar geliyor ve esc'ye basınca oyundan çıkıyor enter'e basınca aynı şey geliyor.

Link 'de sorun var. Removed by the request of copyright owner, 1 month ago hata alıyorum.

3DMGAME-The Crew PC Gold Edition-3DM Google'de araştırdım bulamadım. En iyisi Torrent dosyası varsa atar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı