The Dark Pictures Anthology: Little Hope %100 Türkçe yama

Makaleler
10
Daha fazla  
1660726864891.png

Türkçe Yama Orijinal Sayfası

Proje Yöneticisi
Lone Ranger (SoloqYama)
Çevirmen Kadrosu
Lone Ranger (SoloqYama)
Dante
serkanalic (SoloqYama)
fayzdak1ng (SoloqYama)
BringThaNoize (SoloqYama)
Teknik Destek ve Paketleme
atessivas
CidQu

Türkçe Yamayı İndirmek İçin Tıkla
Virüs Total Sonucu
Yama Çalışmazsa Kurulması Gerekenler

Yamadan Görüntüler:

1660726392738.png

1660726402603.png

1660726411624.png

1660726419482.png

Türkçe Yamadan Oynanış Videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu steam den satın aldım ve yamayı yükledim 2 defa crash hatası ile oyun kapandı, sonrasında 3 tane yamayı yükledim bu sefer oyun hiç açılmadı. Dosya doğrula yaparak tüm yamaları silerek oyuna girdim ve sorunsuz çalıştı. Düzgün çalışan bir yama yok mudur ?

Yamayı kuramıyorum maalesef, Türkçe yaması var diye boşa oyunu birde uygun sürümü indirmek ile uğraştım, sunucunuzu kapattıysanız şu konuyu kaldırın en azından Türkçe yaması var diye millet boş yere indirmesin, normal dosya şeklinde sunsanız şu yamayı olmaz sanki illa alengirli setup dosyası yapacaksınız.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    906,7 KB · Görüntüleme: 296
@Penetrator God @My Lord yamayı indirdim. Yalnız hata veriyor. Başka bir siteden sorunsuz bir şekilde indirdim. Fikrinizi almak isterim.
Kusura bakma yeni gördüm ne şekilde fikrimi almak istedin anlamadım ama bu oyun serisindeki oyunlarda hatırladığım kadarı ile uyumlu uptadesiz eski sürümleri bulmakla ve indirmek ile uğraştım eğer oyunun uyumlu versiyonu olmadı mı türkçe yama ile hata veriyor(cutscene sonrası siyah ekran, oyundan atma vs.)

Geri
Yukarı