Oyun Ücretsiz The Dark Pictures Man of Medan Steam Key

Forumu doldurun. Etkinlikten sonra kodu göndereceğiz demiş. Yani birilerini seçip göndereceğiz dememiş sadece forumu doldurun kayıt yapın demişler. 100 000 kişiyi geçtikten sonra kaydı durdururlar gibime geliyor.

Kaynak attığım sitede de dediğimi doğruluyor ilk 100 000 kayıt olan herkese kod verilecek.

"Dünya çapında mevcut değil ancak bir VPN kullanarak bu kısıtlamayı aşabilmeniz gerekir. 100.000 anahtarla sınırlıdır, ilk gelen alır."

Umarim dediğin gibidir de şu an kayıt olan herkes alır.

@Osman Nuri23 Hocam benimki oldu mu? Siteye kayıt oldum sonra başka bişey yapmadım "kayıt olduğunuz için teşekkürler! Seçilmeniz durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir." Dedi başka bir şey yapacak mıyım? Dediğiniz "giveway" şeyini görmedim.

@Osman Nuri23 Hocam benimki oldu mu? Siteye kayıt oldum sonra başka bişey yapmadım "kayıt olduğunuz için teşekkürler! Seçilmeniz durumunda sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir." Dedi başka bir şey yapacak mıyım? Dediğiniz "giveway" şeyini görmedim.
Başka bir şey yapmana gerek yok e mail gelmesini bekleyeceksin.

Steam hesabını bağlamayanlar ilk kayıt olsa bile alamayabilir, kurallarda açıkca Steam hesabının bağlanması şart koşulmuş ki zaten bu promosyonun yapılma sebebi bu. Hesabınızdaki oyunlar, oynanma süreleri, bitirilme oranları gibi bir çok veri için isteniyor. Sistem katılım sırasında bunu sizden istemiyor aslında o şekilde ayarlanması gerekiyordu, siz en iyisi yinede hesabınızı bağlayıp garantiye alın 👍

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-27_172538134.png
    resim_2023-09-27_172538134.png
    97,2 KB · Görüntüleme: 43
Steam hesabını bağlamayanlar ilk kayıt olsa bile alamayabilir, kurallarda açıkca Steam hesabının bağlanması şart koşulmuş ki zaten bu promosyonun yapılma sebebi bu. Hesabınızdaki oyunlar, oynanma süreleri, bitirilme oranları gibi bir çok veri için isteniyor. Sistem katılım sırasında bunu sizden istemiyor aslında o şekilde ayarlanması gerekiyordu, siz en iyisi yinede hesabınızı bağlayıp garantiye alın 👍
Onu nasıl yapacağız hocam yine aynı site üstünden mi?

Geri
Yukarı