The Division 2 alınır mı?

DeverNn

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Uzun zamandır beklediğim The Division oyunu yaz indirimine girdi ve bende almayı düşündüm. Ama bir tanıdığım bana The Division oyununu oynamak için ek paket lazım diye bir şey dedi. Yani Hitman 2 oyunu gibi duşunun Hitman 2 ucretsiz ama haritaları almak paralı bu doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, öyle bir şey yok. Olsaydı oyun ücretsiz olurdu ama değil. Bu arada birkaç ay önce 13 TL'ye düşmüştü bu oyun. Aldım ama yükleyip oynamadım henüz. Online'ı boş herhalde ve çok az sattığı için böyle bir kampanya yaptılar diye düşünmüştüm. Ama yine de siz bilirsiniz.

Hayır, öyle bir şey yok. Olsaydı oyun ücretsiz olurdu ama değil. Bu arada birkaç ay önce 13 TL'ye düşmüştü bu oyun. Aldım ama yükleyip oynamadım henüz. Online'ı boş herhalde ve çok az sattığı için böyle bir kampanya yaptılar diye düşünmüştüm. Ama yine de siz bilirsiniz.
oyunu alınca bir daha para vermiyeceğim o zaman

Ben 13 TL'ye almıştım oyunu. İlk zamanlar oynadım. Sonra bir güncelleme geldi, oyunun boyutu kadar. 🤣 🤣 Kaldırmıştım o güncellemeyi görünce. Şu an tekrar indiriyorum. Oynanır, eğlenceli bir oyun. Hele arkadaş ile oynanırsa daha çok eğlenirsiniz.

Geri
Yukarı