The Division 2 mi, AC Odyssey mi?

w0xcrush

Hectopat
Epic Games'in 23 Eylül'de vereceği kuponla bu iki oyundan birini alacağım (Kupon tekrar tekrar kullanılabiliyorsa ikisini birden alacağım). Sizce hangi oyun daha çok sarar?

AC Odyssey ve The Division 2 oyunları farklı türlerdir. Şahsi görüşüm; The Division 2 oyununda daha fazla oyun süresi mevcut. Fakat Odyssey oyununda daha çok zengin içerikli bir oyun, o yüzden Odyssey diyorum. Dilersen Youtube'da gameplay videolarına göz atarak karar verebilirsin.

Tekrar tekrar kullanılamıyor diye biliyorum. İki oyun da çok güzel ama ben kesinlikle AC Odyssey'i alın derim düşünmeden.
Teşekkür ederim.
AC Odyssey ve The Division 2 oyunları farklı türlerdir. Şahsi görüşüm; The Division 2 oyununda daha fazla oyun süresi mevcut. Fakat Odyssey oyununda daha çok zengin içerikli bir oyun, o yüzden Odyssey diyorum. Dilersen Youtube'da gameplay videolarına göz atarak karar verebilirsin.
Zaten bakacağım ama forumun da fikrini merak ettim. Teşekkür ederim.

İki oyunda farklı türde. İki oyununda oynanış ve inceleme videolarını izleyip hangi oyun size hitap ediyorsa onu tercih edersiniz. Fakat kendi düşüncemi ekleyecek olursam AC serisini çok seven birisiyim fakat son iki oyununu (Origins ve Odyssey) hiç beğenmemiştim. Odyssey oyununa bir şans vereyim dedim ve yaklaşık 70 saat oynanış süresine ulaşmışım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı