Skyrim SE mi, The Division 2 mi alınmalı?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aklımda Skyrim SE almak vardı fakat araştırdığıma göre SE'nin oyun içi bugları çok fazlaymış. DurmaPlay'de ise Skyrim LE 54 TL Steam'de ise Skyrim SE 57 TL. Fazla bir fiyat farkı yok aralarında. Sizce SE mi almalıyım yoksa LE'mi almalıyım? Tam bunun üzerinde düşünürken Epic Games'de The Division 2 Ultimate Edition (Yılbaşı indirim kuponu) ile beraber 63 küsür TL'ye alabileceğimi fark ettim. Kartımda son 100 TL kaldı bu parayla da güzel bir oyun almak istiyorum. The Division bugüne kadar hiç oynamadım sadece videolarından vs. biliyorum. Skyrim'i ise korsan olarak oynamışlığım var birkaç kere ve sevdiğim bir oyundur. Epic Games'de The Division 2'yi çok ucuza alabiliyorum o yüzden bu fırsatı değerlendirmeli miyim diye düşünüyorum. Fakat Steam'de ise jeton biriktirme olayı ve indirim kuponu alma olayı var. Bu indirim kuponu tam olarak ne işe yarıyor pek bir bilgim yok ama ne yapsam karar veremedim. Bana fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Farklı oyun önerileri de yapabilirsiniz. Online olursa çok daha makbule geçer fakat Hikayeli bir oyun olacaksa çok uzun soluklu olmalı (Skyrim gibi). 'Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız' şeklinde düşünmenizi istiyorum ve fikirlerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ben Epic Games'ten gelen indirimler ile AC Origins Deluxe Edition ve AC Odyssey Standard Edition aldım. Origins'e başladım ve hayran oldum. Bu fiyata ne Ubisoft'un sitesinde ne de Steam'de bulabilirsiniz. 2 oyun totalde 80 küsür TL'ye geliyor.

Son düzenleme:
Ben Epic Games'ten gelen indirimler ile AC Origins Deluxe Edition ve AC Odyssey Standard Editions aldım. Origins'e başladım ve hayran oldum. Bu fiyata ne Ubisoft'un sitesinde ne de Steam'de bulabilirsiniz. 2 oyun totalde 80 küsür TL'ye geliyor.

AC serisinin son oyunlarını fazla beğenmedim ben şahsen. O hemen hemen herkesin bayıldığı yeni fight sistemine benim hiç içim ısınmadı. AC'nin yeni nesil grafiklere geçmeden önce ki tüm oyunlarını oynayıp bitirdim(AC Rogue'ye kadar olan). Fakat Odyssey ile Origins'e çok sıcak bakamıyorum. Yine de teşekkür ederim tavsiyeniz için, göz önünde bulunduracağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı