The Division 2 vs Ghost Recon Breakpoint

Hangisini almalıyım?

• Breakpoint

Oy: 5 33,3%
  • The Division 2

Oy: 10 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    15
Çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

Size de çok teşekkür ediyorum
Keyifili oyunlar bu arada
Bir de arkadaşlar son 2 sorum olacak
1) şu an epicteki gibi bir indirim bir daha gelir mi
2) İkisini birden alsam aynısının laciverti dedirtir mi
Ben de aynısının lacivertidir diye düşündüm ama değiller. Tabi ki aynı oyun serisinin ard arda çıkan 2 oyunu olarak benzer yönleri var ama 2 farklı oyun oynadığının hissini alacaksındır. Epic sürekli yapıyor o tarz indirimler. Ben ne zaman baksam indirimde ve 60tl kupon var :D

Son olarak şöyle güzel bir ayrım yapabilirim. Wildlands renkli, Breakpoint karanlık bir oyun.

Ben de aynısının lacivertidir diye düşündüm ama değiller. Tabi ki aynı oyun serisinin ard arda çıkan 2 oyunu olarak benzer yönleri var ama 2 farklı oyun oynadığının hissini alacaksındır. Epic sürekli yapıyor o tarz indirimler. Ben ne zaman baksam indirimde ve 60tl kupon var :D

Son olarak şöyle güzel bir ayrım yapabilirim. Wildlands renkli, Breakpoint karanlık bir oyun.
Ben the division 2 ile breakpointi sormuştum ama yine de teşekkürler wildlandsı da övmeniz ve tavsiye etmeniz üzere istek listeme aldım
Bu arada wildlands ile breakpoint arasında grafik kalitesi anlamında fark var mı

Ben the division 2 ile breakpointi sormuştum ama yine de teşekkürler wildlandsı da övmeniz ve tavsiye etmeniz üzere istek listeme aldım
Bu arada wildlands ile breakpoint arasında grafik kalitesi anlamında fark var mı
Yanlış anlamışım :D Division oynamadım ama division ile tamamen alakasız gözüküyor. Bir tık fark var gibi. Zaten harita temaları farklı.

Eğer alacaksan wildlands'i al o ilk oyun daha güzel bence de ama ikinci oyun breakpoint baya kötü yapay zekaya sahip diyorlar. Ayrıca division 2 mmorpg kafası her düşmanın kendine has özellikleri ve level sistemi var. Öldürdüğün düşmanlardan item toplayıp karakterini build edip geliştiriyorsun. Rakibe göre taktikle ilerliyorsun. Yapay zeka gayet iyi ve net zorlayıcı. Özelliklerin hepsi bir arada olunca tad alınıyor. Rakiplerin belli canları var ve çok yüksek cana sahip düşmanları öldürmek daha zor. Breakpoint'in yapısı daha farklı. Tek seferde kafadan vuruşla öldürülebildiğini gördüm düşmanların. Co-op oynanayacaksan division 2'yi alabilirsin. Zaten co-op için yaratılmış bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı